تعبیر خواب پای برهنه

با تعبیر خواب پای برهنه، تعبیر خواب پای برهنه راه رفتن و تعبیر خواب بدون کفش راه رفتن در مجموعه تعبیر خواب مجله اینترنتی ستاره همراه ما باشید
تعبیر خواب پای برهنه راه رفتن - تعبیر خواب پا بدون کفش - تعبیر خواب بدون کفش راه رفتن - تعبیر خواب پا برهنگی - تعبیر خواب پابرهنه دویدن
اگر خود را با پای برهنه و بدون پاپوش و یا کفش در خواب دیدید برای رسیدن به آرزوها و آمال خود سطحانتظاراتتان را بایستی پایین بیاورید.

تعبیر خواب پای برهنه

آنلی بیتون می گوید: اگر در خواب خود را با لباس هایی پاره و پا برهنه سرگردان دیدید، به این معنا است که برای رسیدن به اهداف خود باید توقعات خود را کم کنید تا دچار ناامیدی نشوید.

تعبیر خواب پای برهنه راه رفتن روی چمن

لیلا برایت می گوید: اگر در خواب ببینید که پا برهنه بر روی سبزه زاری قدم می زنید، به این معنا است که اوقات خوشی پیش رو دارید. اگر در خواب پا برهنه بر روی صخره ها راه می روید، به این معنا است که دچار گرفتاری و مشکلات خواهید شد.

تعبیر خواب بدون کفش راه رفتن

مطیعی تهرانی: اگر در جاده ای پا برهنه بودید خوب نیست. اگر جاده ناصاف و غیر هموار بود با مشکلاتی رو به رو می شوید و به دشواری می افتید.
گردآوری: مجله اینترنتی ستاره

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰
برچسب ها:
دسته: گوناگون
زمان انتشار: يكشنبه ۱۲ دي ۱۳۹۵ | ۱۷:۰۸