تعیین هویت ۸ نفر از اجساد حادثه قطار مسافربری تبریز - مشهد

 حادثه قطار در سمنان

مدیرکل پزشکی قانونی استان آذربایجان شرقی از شناسایی و تعیین هویت ۸ نفر از اجساد حادثه قطار مسافربری تبریز - مشهد خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از میزان دکتر صمدی راد مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان شرقی از شناسایی و تعیین هویت ۸ نفر از اجساد حادثه قطار مسافربری تبریز - مشهد خبر داد.

وی ضمن تشریح روند اقدامات انجام شده اعلام کرد، نمونه های اخذ شده از پیکر فوت شدگان حادثه غم انگیز اخیر تحت بررسیهای لازم قرار گرفته و ژنهای سلولی آنها استخراج و مراحل تکثیر ژنهای استخراجی و مطابقت با الگوی ژنتیک بستگان در حال انجام است.

دکتر صمدی پور اضافه کرد: کارشناسان ادارات کل استانهای سمنان، تهران، آذربایجان شرقی و ستاد سازمان در بخش های حوادث غیرمترقبه ،تالارتشریح و ژنتیک قانونی به طور شبانه روز در حال انجام وظایف محوله برای ارائه خدمات با بالاترین دقت و در سریعترین زمان ممکن هستند.

مدیر کل پزشکی قانونی استان آذربایجان شرقی در ادامه بیان کرد : افرادی که چهره قابل شناسایی داشتند احراز هویت شده اند .

وی همچنین گفت: جانباختگانی فردا تشییع می شوند که احراز هویت شده اند و برای مابقی مراسم یادبود و بزرگداشت برگزار می شود تا پس از استخراج آزمایش ژنتیکی هویت سایر جانباختگان نیز مشخص شود.

اسامی کسانی که احراز هویت شده اند به شرح زیر است.

۱- امین شکوری

۲- علی صادقی

۳- یوسف زاهدی

۴- طاهره وکیل

۵- امیرحسین محمدیان

۶- امیرمحمد محمدیان

۷- میراسلام سیدی اندبیل

۸- امیر قوجائی باویل

700700

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰