تویوتا از نسل جدید کمرى در دو مدل بنزینى و هیبرید رونمایى کرد | فیلم

تویوتا کمری هیبریدی از هر لحاظ یک خودروی تمام عیار و کامل است. مدل ۲۰۱۵ از کمری را باید نقطه عطفی در نسل بزرگ و معروف کمری بدانیم که با چهره ای خشن و جدی قصد دارد تا تیر خلاص را به بسیاری از مدعیان سگمنت سدان متوسط شلیک کند و خونریزی شدید را به راه بیاندازد، معرکه ای که در آن سربازان زیادی از کره جنوبی و ژاپن با یکدیگر وارد جنگ شده اند و نسل جدید کمری یکی از قدرتمندترین حملات تویوتا به این تقابل خواهد بود.

اولین معیار برای سنجش و نمره دهی به سطح ایمنی یک خورو، تعداد کیسه هوای ایمنی بکار رفته در داخل کابین است که تویوتا برای مدل جدید کمری کم و کسری نگذاشته و ۲ کیسه هوا را برای راننده و سرنشین جلو بر روی داشبورد و فرمان، ۲ عدد ایربگ پرده ای برای سرنشینان جلو و عقب، ۲ عدد ایربگ زانویی برای راننده و سرنشین جلو و ۴ عدد کیسه هوای جانبی را برای کلیه سرنشین ها مجموعاً به تعداد ۱۰ کیسه هوا را برای خودرو در نظر گرفته که در کنار امکاناتی نظیر سیستم توزیع الکترونیکی نیروی ترمز (EBD)، سیستم ترمز ضد قفل ABS، افزایش دنده قدرت در ترمزهای ناگهانی (BA) و همچنین سیستم های پایداری همچون سیستم کنترل پایداری خودرو (VSC)، سیستم کنترل لغزش خودرو بر روی سطوح لغزنده (TRC) و تکنولوژی توقف هوشمند خودرو (SST)، سطح بالایی از ایمنی را در کمری ۲۰۱۵ ارائه داده است.

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰