جدال مرگبار تریلی ها در شرق تهران / ۲ مرد کشته شدند

رکنا: تصادف تریلی هوو و تریلی البرز در شرق استان تهران، مرگ 2 نفر را رقم زد.

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، سرهنگ نادر رحمانی، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره این تصادف Crash که ساعت ٢:٣٠ بامداد یکشنبه اتفاق افتاد، گفت: به گزارش پلیس راه چرمشهر-گرمسار این تصادف در کیلومتر ٣٢ محور آزاد راه حرم تا حرم رخ داده است. 
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس Police راهور ناجا در ادامه خاطرنشان کرد: علت تصادف خستگی و خواب آلودگی راننده تریلی بوده است.
وی همچنین درباره تصادف دیگری که ساعت ١٧ شنبه در استان یزد اتفاق افتاد تصریح کرد: تصادف یک پژوپارس و کامیون بنز در کیلومتر ٣٤ محور چوپانان-اردکان، دو نفر کشته و دو نفر مجروح به جای گذاشته است. علت این تصادف، تجاوز Rape به چپ راننده پژوپارس بوده است.
نادری در ادامه گفت: ساعت یک بامداد چهارشنبه، واژگونی یک سواری سمند و پژو ٢٠٦، در کیلومتر ٥ محور مراغه-هشترود باعث کشته شدن دو نفر و مجروح شدن دو نفر شد. علت تصادف تجاوز به چپ راننده سواری سمند بوده است.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در ادامه گفت: این بار تصادف در کیلومتر ١٣٤ محور کرمان اتفاق افتاده که طی آن دو پراید با هم برخورد کردند. تصادف ساعت ٢٠:٣٠ شنبه روی داده و بر اثر آن پنج نفر مجروح شدند. 
وی در پایان بیان کرد: ساعت ٢٠ روز شنبه واژگونی یک مینی بوس هیوندا در کیلومتر یک محور فیروزکوه منجر به مجروح شدن یک نفر شد. به گزارش پلیس راه فیروزکوه-دماوند علت این تصادف تخطی راننده از سرعت مطمئنه بوده است.

اخبار اختصاصی رکنا را از دست ندهید:

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰
خبرگزاری رکنا

در وبسایت رکنا، تازه‌ترین خبرها، گزارش‌ها، عکس‌ها و ویدئوها در پنج بخش پرونده، چهره‌ها، حوادث، پلیس و قضا، و رک مک تقدیم شما می‌شود. این پایگاه خبری در زمینه‌ی اجتماعی و فرهنگی به زبان فارسی به شماره‌ی ثبت 77046 در معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است.