جدیدترین سلاح داعش +عکس

جدیدترین سلاح داعش +عکس

گروه تروریستی تکفیری داعش از سلاح های جدید خود پرده برداشت.

گروه تروریستی داعش از ساخت گلوله های سنگین و مواد منفجره با قدرت تخریب بالا و توسعه سامانه های روسی پدافند هوایی خبر داد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از العالم، گروه داعش با انتشار ویدئویی جدید از داخل شهر موصل، به مستند سازی ساخت گلوله های دست ساز عناصر خودش پرداخت و مدعی شد که چاشنی آنها بسیار خوب کار می کند و به عنوان سلاح های ضد تانک بکار می روند.

گروه داعش همچنین از توسعه سامانه های ضد هوایی روسی از نوع "استرلا" و توسعه راکت هایی برای مقابله با راکت های آمریکای و روسی خبر داد.

این ویدئو خودروهای اسباب بازی را نشان می دهد که در آنها بمب و مواد منفجره کار گذاشته شده است و با ریموت کنترل می شوند.

گروه داعش همچنین دست به آزمایش سلاح جدید خود با شلیک به یک تانک نیروهای عراقی زد و به طور تلویحی گفت که این سلاح چه بسا داعش را از عناصر انتحاری در آینده بی نیاز خواهد کرد.

12

گروه داعش اعلام کرد که پهپادهای خود را مجهز به مواد منفجره کرده و با آنها به اهداف نیروهای عراقی حمله می کند.

این گروه تروریستی همچنین از دستیابی خود به دوربین های دید در شب، ویژه تک تیراندازی خبر داد و تصاویری از تک تیراندازی شبانه را نشان داد.

گروهی از عناصر آمریکایی، بلژیکی و روسی داعش نیز از شهروندان کشورشان در این ویوئو خواستند تا حملاتی را نظیر حملات پاریس و سن پترزبورگ و نظایر آن انجام دهد.

داعش در این ویدئوبه طور خاص خواستار حمله به کلیساها، بانک ها و مراکز نظامی شد.

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰
دسته: گوناگون
زمان انتشار: جمعه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ | ۰۰:۲۸