جزئیات تیراندازی در دهکده المپیک تهران

8545

سردار حسین ساجدی نیا با اشاره به ماجرای تیراندازی بامداد امروز در حوالی میدان المپیک تهران در تشریح جزئیات این حادثه اظهار داشت:حدود ساعت ۴:۳۰ صبح امروز، گزارشی از بر وقوع یک فقره زورگیری و سرقت به عنف به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام می شود که با حضور مأموران پلیس در محل حادثه، مالباخته با تشریح مشخصات ظاهری سارقان که یک زن و دو مرد بودند، گزارش این سرقت را در اختیار مأموران پلیس قرار می دهد.تیراندازی

رئیس پلیس پایتخت ادامه داد:پس از ثبت مشخصات ظاهری سارقان، یکی از گشتی های حاضر در منطقه موفق به شناسایی این سارقان می شود ولی اعضای این باند متوجه مأموران پلیس شده و علی رغم دستور مأموران برای توقف، از محل فرار می کنند.

وی گفت:پس از فرار اولیه سارقان از دست مأموران، یکی از گشتی های دیگر پلیس به تعقیب و گریز با سارقان می پردازد که پس از تذکرات مکرر پلیس و چندین شلیک هوایی، مأموران با رعایت قانون بکارگیری اسلحه، مجبور به تیراندازی به سمت این سارقان می شوند که در این میان یکی از سارقان کشته، یک نفر مجروح و یکی از آن ها نیز فرار می کند که چند دقیقه بعد این سارق متواری نیز توسط همکاران ما دستگیر می شود.

ساجدی نیا با تأکید بر سابقه دار بودن هر سه این سارقان گفت:همه اعضای این باند سابقه سرقت و زورگیری داشته و علاوه بر آن نیز سابقه آدم ربایی در پرونده خود داشته اند و این در حالی است که یکی از این زورگیران، سابقه تجاوز به عنف نیز داشته است.

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید و یا بر روی دکمه‌ی "گزارش خطا" که در زیر همین متن قرار دارد کلیک کنید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰
دسته: حوادث
زمان انتشار: دوشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۶ | ۱۱:۴۳

در صورت تمایل، نظر خود را ثبت کنید:

تایید نظر شما و یا پاسخ سایر کاربران به نظر شما، به ایمیلتان ارسال خواهد شد.