جسد دختر ۱۵ ساله زیر سینک آشپزخانه دوست پسرش پیدا شد + فیلمی که التماس های او اشک همه را در آورد +فیلم و عکس

رکنا: وقتی فیلم آخرین التماس های دلخراش دختر 15 ساله قبل از تجاوز و قتل اش توسط دوست پسرش در دادگاه پخش شد همه حاظران و اعضای هیات منصفه اشک ریختند.

جسد دختر 15 ساله زیر سینک آشپزخانه دوست پسرش پیدا شد + فیلمی که التماس های او اشک همه را در آورد +فیلم و عکس
حجم ویدیو: 1.39M | مدت زمان ویدیو: 00:00:00

به گزارش گروه ترجمه رکنا، جسد دختر 15 ساله ای به نام "کارن پرز اسیر" زیر سینک آشپزخانه دوست پسرش کشف شده است. قربانی آخرین بار 27 می در دبیرستان هوستون جنوبی، تگزاس دیده شده بود و از آن به بعد هیچ اثری از وی نبوده است.

خانواده وی برای پیدا کردن ردی از دخترش در رسانه اجتماعی پست های مکرری گذاشته بودند تا اینکه جسد این دختر پس از سه روز توسط پلیس Police کشف شد. پلیس در پی قتل Murder این دختر، دوست پسر 15 ساله وی را به اتهام قتل بازداشت کرده است. متهم بعد از کشف کلیپی در خصوص وقایع قبل از قتل کارن در تلفن همراه اش توسط پلیس بازداشت شد. در این کلیپ کارن با فریاد و گریه گفته است: "من نمی خوام بمیرم"، اما وی نخست توسط این پسر که نام اش فاش نشده مورد تجاوز Rape قرار گرفته سپس خفه شده است.

قاتل پس از یک سال روز چهارشنبه برای رسیدگی به اتهامات اش در مقابل قاضی Judge قرار گرفت. دادستان پرونده در ابتدای دفاعیاتش برای محکوم کردن متهم 16 ساله فیلم التماس های قربانی را در جلسه محاکمه پخش کرد که منجر به اشک ریختن حاضران و اعضای هیات منصفه شد. قاضی دادگاه پس از این واقعه رسیدگی را متوقف و به یک روز دوشنبه آینده موکول کرد.

قاتل در اعترافاتش انگیزه را تجاوز و پنهان نگه داشتن این اقدام شوم اعلام کرده است.

این دختر و پسر که توسط همکلاسی های شان آخرین بار در مدرسه رویت شده بودند به پیشنهاد پسر مدرسه را ترک و روانه رستورانی نزدیک مدرسه شده بودند که بعد از آن این دختر ناپدید می شود. قربانی دانش آموز کلاس نهم دبیرستان بوده و تعداد بسیاری از دانش آموزان این مدرسه در رسانه های اجتماعی مرگ این دختر را تسلیت گفتند.

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید و یا بر روی دکمه‌ی "گزارش خطا" که در زیر همین متن قرار دارد کلیک کنید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰
خبرگزاری رکنا

در وبسایت رکنا، تازه‌ترین خبرها، گزارش‌ها، عکس‌ها و ویدئوها در پنج بخش پرونده، چهره‌ها، حوادث، پلیس و قضا، و رک مک تقدیم شما می‌شود. این پایگاه خبری در زمینه‌ی اجتماعی و فرهنگی به زبان فارسی به شماره‌ی ثبت 77046 در معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است.

در صورت تمایل، نظر خود را ثبت کنید:

تایید نظر شما و یا پاسخ سایر کاربران به نظر شما، به ایمیلتان ارسال خواهد شد.