جواد کریمی قدوسی: جرم آیت الله لاریجانی تقابل با رفع حصر است

عضو کمیسیون امنیت ملی در جمع طلاب اهوازی گفت: جرم آیت الله لاریجانی ایستادن در مقابل رفع حصر است.

به گزارش فارس، جواد کریمی قدوسی پیش از ظهر امروز در مسجد اعظم اهواز و در جمع طلاب این شهرستان اظهار کرد:به دلیل برگزاری چنین جلساتی از سوی دولت 6 شکایت دارم که همین هفته گذشته قرار منع تعقیب بنده صادر شد.

وی افزود: مقام معظم رهبری عنوان کرده اند که هیچ خطری نمی تواند انقلاب را تهدید کند، چرا که انسان های آگاه و انقلابی در این کشور کم نیستند و دلیل عصبانیت رئیس جمهور هم همین آگاهی شفاف سازی است.

عضو کمیسیون امنیت ملی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر می خواهید رئیس جمهور را بشناسید، کتاب سریع القلم را بخوانید که در آن، روحانی در پیش گفتار این کتاب نوشته است دانشمند فرزانه دکتر سریع القلم، سپس عنوان کرده که فهم بهتر روابط جهانی با مدل سریع القلم میسر است و این طرز فکر روحانی است.

کریمی قدوسی عنوان کرد: روحانی فقط تبلیغات می کند و ما در عمل کاری مشاهده نمی کنیم، همچنین تولید زیردریایی ها و ناوچه ها متوقف شده است و علم و فناوری سرعت پایینی پیدا کرده، پروژه های فضانوردی نیز دچار رکود است.

وی یادآور شد: قانون امربه معروف را نیز در مجلس تصویب کرده ایم، ولی رئیس جمهور آن را اجرا نکرد، قانون امربه معروف فقط شامل تذکر لسانی و حق شکایت برای آمران به معروف است.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به موضوع برجام، تاکید کرد: دولت بدون نیاز به مجلس موظف است اجرای برجام را طبق قانون متوقف کند، این در حالی است که رئیس جمهور در یک سال اخیر نخستین بار است که از نقض برجام سخن می گوید.

وی با اشاره به موضوع حساب های قوه قضائیه و اتهامات وارده شده به رئیس این قوه خاطرنشان کرد: ما حساب های قوه قضاییه را بررسی کرده ایم و به طور مطلق ادعای مذکور دروغ بوده است، جرم آیت الله لاریجانی ایستادن در مقابل رفع حصر است.

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰
دسته: گوناگون
زمان انتشار: چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ | ۱۸:۲۰