حجت الاسلام زائری برای «بقای جمهوری اسلامی» خواستار «اعدام سعید مرتضوی» شد

، استاد حوزه و دانشگاه در مطلبی که در صفحه اینستاگرم خود منتشر کرده، اعدام سعید مرتضوی را برای بقای جمهوری اسلامی لازم دانسته است.
حجت الاسلام محمدرضا زائری، استاد حوزه و دانشگاه در مطلبی که در صفحه اینستاگرم خود منتشر کرده، اعدام سعید مرتضوی را برای بقای جمهوری اسلامی لازم دانسته است. 
بقای جمهوری اسلامی به اعتماد عمومی و اعتقاد مردمی وابسته است و اعتقاد مردم به عوامل گوناگونی همچون رأی دادگاه مرتضوی بستگی دارد. جرم او تنها قتل قربانیان مظلوم كهریزك و معمای پیچیده زهرا كاظمی نیست و اتهام او نیز فقط اختلاس ها و دروغ ها و پرونده های مطبوعاتی و ... نیست. بسیار نكته های وحشتناك هست كه اگر روزی فضای لازم فراهم شود شاید بر زبان ها بیاید و به گوش ها برسد. اعتماد مخدوش مردم مخصوصا در وضعیت خطرناك و حساس فعلی تنها با حكم اعدام او قدری ترمیم خواهد شد و هرگونه سستی و تهاون نسبت به این موضوع و بی توجهی به خسارت های سهمگین و جدی كه او به اركان جمهوری اسلامی وارد كرده است منجر به تهدیدهایی خواهد شد كه فروپاشی نظام كمترین آنها خواهد بود. فرمود :"الملك یبقی مع الكفر و لا یبقى مع الظلم / نظام حاكمیت با كفر می پاید اما با ستم از هم خواهد گسست " ! و خدا هم هیچ تعهدی نداده كه ما هر كار خواستیم بكنیم و باز هم جمهوری اسلامی را حفظ كند! و ننگ بر امثال من اگر برای منفعت و مصلحت یا به طمع جیفه دنیا بر غارت دین مردم سكوت كنیم و دم برنیاوریم.

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰