حضوربیش از ۸۰۰ دانشجو معلم دانشگاه های فرهنگیان فارس در طرح بینش مطهر

معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس خبر داد: همزمان با آغاز سال تحصیلی بیش از 800 دانشجو معلم از دانشگاه های فرهنگیان سراسر استان فارس در طرح بینش مطهر شرکت کردند.

به گزارش خبرگزاری برنا از فارس، محمد نظری با اعلام این خبر گفت: با توجه به جایگاه رفیع دانشگاه فرهنگیان به عنوان یک دانشگاه مولد و لزوم تقویت فکری-تربیتی دانشجو معلمان به عنوان فرهنگ سازان عمومی جامعه طرح بینش مطهر همزمان با شروع سال تحصیلی در دانشگاه های استان اجرا شد .
وی گفت: اجرای این طرح در دانشگاه فرهنگیان سنت حسنه ای است  برای تربیت معلمانی متعهد و مومن به معارف ناب اسلامی در سطح آموزش و پرورش .
معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس افزود:در راستای اجرای این طرح ،در سال جاری بیش از 800 دانشجو معلم از دانشگاه های فرهنگیان سراسر استان ،ضمن دریافت کتب این طرح ،در قالب گروه های 5 تا 10 نفره به مدت یک ساعت و نیم در هفته به مطالعه و مباحثه بخشی از کتاب ها پرداخته و در آزمون پایانی نیز شرکت می نمایند.
نظری با بیان اینکه" سطح یک و دو این طرح شامل 20 کتاب است که در مدت 4 سال اجرا خواهد شد"گفت: حضور پر نشاط دانشجویان در جلسات مباحثه که نشان از علاقه و انگیزه این عزیزان به یادگیری اندیشه های ناب اسلامی است از زیبایی های اجرای این طرح با برکت می باشد.

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰