حل مشکل سپرده گذاران آرمان به زودی


نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با بیان این که به زودی از طریق موسسه ملل اطلاعیه رسمی اعلام می شود که تا حد زیادی مشکل سپرده گذاران موسسه آرمان حل خواهد شد، گفت: در حال رایزنی هستیم تا سقف پرداخت ها و جدول زمان بندی مشخص شود تا تعداد بیشتری از مردم به پولشان برسند.

به گزارش بانکداران ۲۴ (Banker)،همایون یوسفی اظهار کرد: امروز با مدیرعامل موسسه ملل و بانک مرکزی جلسه‌ای برگزار کردیم و در خصوص این‌که سقف پرداخت‌ها به سپرده گذاران افزایش قابل توجهی پیدا کند پیگیری‌هایی انجام گرفت تا جمعیت زیادی بتوانند به پول و سپرده خود دست پیدا کنند.

وی افزود: بر روی نحوه پرداخت‌ها و همچنین سقف پرداختی در نظر گرفته شده، به عنوان نماینده مردم صحبت‌هایی با مدیرعامل موسسه ملل و مدیران بانک مرکزی انجام گرفت و قرار است که به زودی از طریق موسسه ملل اطلاعیه رسمی صادر شود تا حدود زیادی مشکل سپرده‌گذاران حل شود.
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آخرین صحبت‌هایی که امروز با مدیران بانک مرکزی و مدیران موسسه ملل انجام گرفت، قرار است جلسات برگزار شده در این زمینه فردا و پس فردا نیز ادامه پیدا کند تا شاهد حل مشکلات مردم باشیم. در این زمینه نتایج مشخص شده جلسات از طریق اطلاعیه رسمی موسسه ملل اعلام خواهد شد.
یوسفی ادامه داد: در حال رایزنی هستیم تا سقف پرداخت‌ها و جدول زمان بندی مشخص شود تا تعداد بیشتری از مردم به پولشان برسند.
وی به ایسنا گفت: این کار یک کار بزرگ و زمان‌بر است و حل آن به صورت یکجا و یکدفعه ممکن نخواهد بود اما امیدواریم با پیش بینی‌هایی که انجام شده، در اطلاعیه جدیدی که از سوی موسسه ملل صادر خواهد شد، نظر بیشتر مردم و سپرده گذاران به طور ویژه‌ای جلب شود.
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: پیگیر آن هستیم تا باقی مشکلات و مسایل این موسسه و سپرده‌گذاران نیز در مراحل بعدی حل شود.

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰
وبسایت خبری-تحلیلی بنکر

وسایت خبری-تحلیلی بنکر، برآیند نگاهی است که آگاهی را بنیان هر تحول و آغاز حرکت به سوی رشد و تعالی می‌داند، نگاهی که معتقد است رسیدن به جامعه انسانی توسعه یافته تنها از رهگذر گفت‌وگوی انتقادی مبتنی بر استدلال و تعقل میسر است.