حمله به شورای نگهبان توسط باند احمدی نژاد

روز نو :
حملات به شورای نگهبان توسط نزدیکان دو نامزد ریاست جمهوری جریان انحرافی از شامگاه سه شنبه به بعد به شکل محسوسی افزایش پیدا کرده است.
به گزارش روزنامه جمهوری اسلامی، عناصری از این حلقه که در زمان دولت های نهم و دهم مناصب مختلفی را در اختیار داشتند و به سودای تکرار این سمت ها به طرفداری از رئیس سابق خود می پردازند از دو روز قبل که اخباری غیررسمی مبنی بر عدم تایید صلاحیت نامزدهای جریان انحرافی منتشر شده است، با زیر سوال بردن نظارت استصوابی و جایگاه قانونی شورای نگهبان تلاش می کنند به خیال خود هزینه این رد صلاحیت ها را برای نظام بالا ببرند غافل از اینکه چنین رفتارهایی، درستی تصمیم رد صلاحیت نامزدهای مورد حمایت آنان را بیش از پیش تایید می کند.

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

 • گزارش خطا
 • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
 • ۰
 • ۰
زمان انتشار: جمعه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ | ۱۰:۵۲

در صورت تمایل، نظر خود را ثبت کنید:

 1. آی‌کیوی خانواده هاشمی و کارگزاران بالاست/مرحوم هاشمی می خواست مردم ثروتمند شوند
 2. فعالیت ‌های انتخاباتی در موتلفه شروع شد
 3. رمزگشایی از دلیل سکوت اصولگراها در مقابل احمدی نژاد/ ترقی:احمدی‌نژاد به دنبال جلوگیری از مطرح شدن لاریجانی در انتخابات است/ احمدی‌نژاد گوشش بدهکار هیچ جریانی نیست /در بحث نو اصولگرایی عقبه فکری وجود ندارد /گروه‌ها و احزاب نمی‌توانند برای جامعتین تعیین نقش داشته باشند
 4. آی‌کیوی خانواده هاشمی و کارگزاران
 5. نقد آری، پشیمانی نه
 6. عضو حزب موتلفه: احمدی‌نژاد به دنبال جلوگیری از مطرح شدن لاریجانی در انتخابات است
 7. میردامادی: کناررفتن جهانگیری از دولت به سود اصلاح‌طلبان نیست/ شکاف میان اصولگرایان فعلا قابل ترمیم نیست/نقد روحانی علامت روشنفكری نشود
 8. میردامادی:کناررفتن جهانگیری ازدولت به سوداصلاح طلبان نیست/شکاف میان اصولگرایان فعلا قابل ترمیم نیست
 9. مرعشی: ما در کارگزاران، اصلاح طلبی را بنیان گذاشتیم
 10. هدف‌گذاری ارتقای سهم مدیران زن از 8 به 30 درصد