حکم قاتل ستایش دختر ۶ ساله صادر شد

حکم قاتل ستایش دختر 6 ساله صادر شد

حکم پرونده قاتل ستایش دختر 6 ساله صادر شد

در پی کشته شدن دختر 6ساله در شهر ورامین و تشکیل پرونده در دادسرایدر تهران و بازداشت  جوان 16 ساله ای که به جرم ارتکاب قتل به قصاص، تجاوز Rape به عنف ادامه مطلب را در سایت تکناز مطالعه نمایید

 

قاسمی آقباش وکیل مدافع اولیای دم ستایش با اعلام این خبر گفت که شعبه 32 دیوان عالی کشور نظر خود را درباره این پرونده صادر کرده اما هنوز ابلاغ نشده است

 

.به گفته این وکیل دادگستری، حکم شعبه دیوان عالی کشور به تایپ ارسال شده و تا فردا (دوشنبه) یا پس فردا (سه شنبه) ابلاغ می شود.

 

 

به گزارش تکناز: نورالله عزیزمحمدی دیگر وکیل اولیاء دم ستایش پیشتر گفته بود که حکم دیوان به زودی صادر می شود و خانواده ستایش به اجرای حکم قصاص اصرار دارند.بر اساس این گزارش، فعلاً معلوم نیست که دیوان عالی کشور حکم دادگاه بدوی مبنی بر قصاص، اعدام executionn و دیه را تأیید کرده است یا خیر؟

 

 

21 فروردین امسال بود که رسانه ها از قتل Murder یک دختر بچه 6 ساله افغانستانی توسط نوجوان 16 ساله ایرانی در شهر خیرآباد شهرستان ورامین خبر دادند که در نهایت، قاتل The Murderer دستگیر و برای وی پرونده تشکیل شد.

 

قاتل ستایش از سوی دادگاه کیفری یک استان تهران بابت ارتکاب قتل به قصاص، تجاوز Rape به عنف به اعدام و بابت جنایت Crime بر میت به دیه محکوم شده است.

 

یکم دی امسال، مجتبی فرحبخش وکیل قاتل ستایش از انتقال موکلش به بیمارستان اعصاب و روان خبر داد و گفت:

 

متأسفانه به دلیل شرایط روحی و روانی و پرخاشگری هایی که امیرحسین داشت، وی به بیمارستان اعصاب و روان منتقل شده است.به گزارش تکناز به گفته وی عذاب وجدان و ندامتی که موکلش در چند ماه گذشته داشته به همراه زمینه های بیماری روانی، باعث شده که امیرحسین از خود رفتارهای غیرعادی نشان دهد.هشتم دی نیز فرحبخش از ترخیص موکلش از بیمارستان اعصاب و روان خبر داد، گفت: حال موکل رو به بهبود است.

 

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰
دسته: حوادث
زمان انتشار: چهارشنبه ۲۲ دي ۱۳۹۵ | ۰۰:۱۴