دیوید شولکین، انتخاب ترامپ برای وزارت امور کهنه سربازان

رییس جمهوری منتخب آمریکا از انتخاب دیوید شولکین به عنوان وزیر امور کهنه سربازان در دولت آتی خود خبر داد.
به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، دونالد ترامپ، رییس جمهوری منتخب آمریکا ابراز امیدواری کرده است که دیوید شولکین بتواند وضعیت وزارت امور کهنه سربازان را که اکنون انتقادات زیادی متوجه آن است، تغییر دهد.
بر اساس بیانیه ای که از سوی تیم انتقالی ترامپ صادر شد، رییس جمهوری منتخب آمریکا شولکین را به عنوان کاندیدای خود برای تصدی وزارت امور کهنه سربازان انتخاب کرده و این در حالی است که شولکین در حال حاضر با سمت معاون در این وزارتخانه مشغول به کار است.
ترامپ اعلام کرد: متأسفانه کهنه سربازان ما به اندازه ای که استحقاق دارند، مورد توجه قرار نمی گیرند اما شولکین تجربه و نگاه لازم را دارد تا اطمینان حاصل کند که ما نیازهای تمامی کهنه سربازان را تأمین می کنیم.
در همین حال، شولکین در واکنش به انتخاب به عنوان وزیر آتی امور کهنه سربازان گفت که از فعالیت در این سمت مفتخر خواهد بود و مشتاق است که کار خود را با اعمال اصلاحات آغاز کند.

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰
زمان انتشار: پنجشنبه ۲۳ دي ۱۳۹۵ | ۱۳:۳۴