رفع نیاز خودروهای داخلی به سنسورهای گاز و هوا

خودروسازی

یکی از شرکت ها فناور داخلی توانسته است سنسورهای مورد استفاده در خودروهای داخلی از جمله سنسور دریچه هوا و سنسور گاز را تولید و نیاز صنعت خودرو کشور به این محصولات را تامین کند.

 به گزارش ایسنا، حمید صلاحی راد، مدیر عامل این شرکت فناور به تولید تجهیزات سنسور خودرویی توسط این شرکت فناور اشاره کرد و گفت: این شرکت با کسب توانمندی فنی تولید سنسورهای مورد استفاده توانسته است محصولاتی از جمله سنسور دریچه هوا و سنسور گاز را تولید و نیاز صنعت خودرو کشور به این محصولات را تامین کند.

این فعال فناور با بیان این که این شرکت به عنوان اولین و تنها تولیدکننده سنسور موقعیت دریچه هوا (پتانسیومتر) فعالیت خود را آغاز کرده است، ادامه داد: این شرکت یکی از تامین کنندگان اصلی خطوط تولید خودروسازان داخلی به شمار می رود.

صلاحی راد با اشاره به تمرکز این شرکت فناور به ساخت انواع پتانسیومتر و قطعات منفصله انواع دریچه هوا، گفت: از دیگر فعالیتهای این شرکت می توان به مشاوره در خصوص ساخت قطعات با تکنولوژی بالا، ساخت قالبهای پیچیده تزریق پلاستیک، کشش عمیق فلزی و باکالیتی اشاره کرد.

بر اساس اعلام روابط عمومی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وی تصریح کرد: پتانسیومترهای ساژم، میله های با سطح مقاطع خاص و ویژگی های خاص، شیر برقی کنیستر، گرمکن دریچه هوا، اهرم گاز دریچه هوا و نیز سنسور دمای آب انژکتور، پتانسیومتر، سنسور دریچه گاز زیمنس از دیگر تولیدات این شرکت هستند.

انتهای پیام

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰
برچسب ها:
دسته: اقتصادی
زمان انتشار: دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ | ۱۳:۰۶