روزشمار و عناوین هفته بهداشت روان ۱۳۹۶

اداره كل امور تربیتی و مشاوره آموزش و پرورش عناوین روزشمار هفته بهداشت روان را كه از روز سه شنبه 18 مهرماه همزمان با روز جهانی بهداشت روان (10 اكتبر) آغاز می شود را بشرح ذیل اعلام كرد
روزشمار و عناوین هفته بهداشت روان 1396
به گزارش میگنا سالها بود كه در مدارس كشور هفته ای تحت عنوان هفته بهداشت روان با محوریت مشاوران مدارس طی روزهای 24 الی 30 مهرماه برگزار می شد. اما به منظور مداخله سریعتر روانشناختی مشاوران در آغاز سال تحصیلی، و برای كاهش رفتارهای پرخطر دانش آموزان و همچنین ارتقای بهداشت روان دانش آموزان، و از طرفی برای رفع تداخل این هفته با هفته پیوند انجمن اولیاء و مربیان مقرر شد این روز برای نخستین بار همزمان با روز جهانی بهداشت روان (10 اكتبر) آغاز گردد تا برنامه ها و فعالیت های این هفته زودتر از سنوات گذشته برای دانش آموزان تشریح و اجرایی گردد.
بنابراین طبق اعلام اداره كل امور تربیتی و مشاوره روزشمار و عناوین این هفته با شعار بهداشت روان و مدرسه كارآمد به شرح ذیل اعلام گردید:

عناوین هفته بهداشت روان 1396سه شنبه، 18 مهرماه 96: بهداشت روان و مدرسه دوستدار زندگی
چهارشنبه، 19 مهرماه96: بهداشت روان و مشاركت در مدرسه
پنجشنبه، 20 مهرماه 96: بهداشت روان و ارتباط موثر در مدرسه
جمعه، 21مهرماه 96: بهداشت روان و عوامل اجتماعی
شنبه، 22 مهرماه 96:بهداشت روان و خانواده
یكشنبه، 23 مهرماه 96: بهداشت روان و پیشگیری از افسردگی
دوشنبه، 24 مهرماه 96: بهداشت روان و طراحی مسیر زندگی

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰
زمان انتشار: چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶ | ۱۱:۳۴