روش خنده دار جلوگیری از تقلب در این مدرسه +عکس

روش خنده دار جلوگیری از تقلب در این مدرسه +عکس

روش خنده دار جلوگیری از تقلب در این مدرسه +عکس

 

مدارس چین به سخت گیری برای تقلب نکردن دانش آموزان و اهمیت دادن زیاد به رشد تحصیلی کودکان در تمام جنبه های اموزشی معروف هستند . به گزارش ایران ناز یکی از این مدارس در چین برای جلوگیری از تقلب دست به ابتکار جالبی زده است. مدرسه ای در چین برای جلوگیری از تقلب در میان دانش آموزان به کار جالبی دست زده است.

 

فصل امتحانات که از راه می رسد دغدغه دانش آموزان و دانشجویان تنبل و درس نخوان این است که از چه راه هایی برای تقلب کردن استفاده کنند تا لو نروند. شاید حضور مراقبی که چهار چشمی حواسش به همه جا هست تا مبادا کسی دست از پا خطا نکند، کابوس شبانه این جماعت درس نخوان باشد.

روش خنده دار جلوگیری از تقلب در این مدرسه +عکس

نوشتن روی دیوار، انگشتان دست، تکه کاغذهای ریز، روی بطری آب و … روش های معمول تقلب در این روزهاست. اما مدرسه ای در چین روش جالبی برای جلوگیری از تقلب ابداع کرده است. این کار گرچه خنده دار اما فوق العاده مؤثر به نظر می رسد. مسئولان این مدرسه با کاغذهای روزنامه کلاهی برای دانش آموزان درست کرده اند که امکان هر حرکت اضافی را از آنها می گیرد. نیازی به توضیح نیست چون تصویر زیر گویای همه چیز هست

 

مطالب مرتبط:

 

حکم شغلی که با تقلب در دروس گرفته شده

 

چین و مجازات سخت تقلب کردن در کنکور (عکس)

 

داعشی های تقلبی در تهران دستگیر شدند! (عکس)

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰
دسته: گوناگون
زمان انتشار: پنجشنبه ۲۳ دي ۱۳۹۵ | ۱۰:۴۳