زنی که قبل از ازدواجم با او در ارتباط بودم همه چیز را به همسرم گفت و…

زنی که قبل از ازدواجم با او در ارتباط بودم همه چیز را به همسرم گفت و…

مرد جوانی که همسرش درخواست طلاق کرده است،ماجرای زندگی اش را تشریح کرد.
وی گفت:

من در دوران مجردی از طریق فضای مجازی با ناهید آشنا شدم. به دروغ گفته بود مطلقه است اما بعد از چند ماه فهمیدم تازه طلاق گرفته است. رابطه مجازی ما مدتی بدون آنکه همدیگر را دیده باشیم ادامه یافت.
یک روز گفت: «باید به خواستگاری ام بیایی.» موضوع را به پدر و مادرم اطلاع دادم. پس از مشورت با خانواده ام، تصمیمی منطقی گرفتم. والدینم می گفتند چون این زن قبل از طلاقش با من و در فضای مجازی در ارتباط بوده است نمی تواند همسری متعهد و شریک مناسبی برایم باشد. با ناهید صحبت کردم. او هم خیلی مغرور خودش را عقب کشید. خیالم راحت شد که دیگر مشکلی وجود ندارد و با دختر موردپسند خانواده ام ازدواج کردم. ما در دوران عقد بودیم که ناهید یکی دوبار به بهانه سلام و احوالپرسی برایم پیام فرستاد. اشتباه کردم و جوابش را دادم. اصرار داشت عکس همسرم را برایش بفرستم. من هم این حماقت را کردم اما او چهره واقعی خودش را نمایان کرد.

تهدیدم می کرد که چون با احساساتش بازی کرده ام دود مانم را به باد می دهد. با عکسی که از همسرم فرستاده بودم، توانست نامزدم را از بین دنبال کنندگان اینستاگرامم شناسایی کند. ناهید با همسرم ارتباط برقرار کرد و عکس ها و اطلاعاتی از من به او داد که باعث خانه خرابی ام شد. او دروغ های دیگری هم گفته و وانمود کرده است من باعث طلاقشان شده ام. نامزدم می گوید آه و نفرین دنبال این وصلت است و با حمایت های خانواده اش طلاق می خواهد. خانواده خودم هم به من بدبین شده اند و به خاطر یک اشتباه، چنین آتشی به جان زندگی و سرنوشتم افتاده و آبرو و حیثیتم به باد رفته است

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰