سامان فائزی : سیستم والیبال ایران روز به روز در حال پیشرفت است/ لوزانو از عدم نتیجه گیری عصبی شده بود

سامان فائزی

سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران گفت: لوزانو از اینکه نتوانسته بود مقابل تیم سابقش به نتیجه برسد به شدت عصبی شده بود.

سامان فائزی سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران در گفت و گو با خبرنگار آنا درباره پیروزی ایران مقابل چین گفت: «بازی خیلی خوبی مقابل چین انجام دادیم. خدا را شکر توانستیم با استفاده از نقاط ضعف حریف آنها را شکست دهیم در این بازی ما در سرویس و دفاع خیلی خوب کار کردیم و با حمایت تماشاگران بازی با نتیجه سه بر صفر به نفع ما تمام شد.»

وی در پاسخ به اینکه لوزانو با اینکه از ایران شناخت خوبی داشت اما نتوانست نتیجه بگیرد، عنوان کرد: «طبیعی است مربی که مقابل تیم سابقش قرار می گیرد دوست دارد پیروز میدان شود، لوزانو هم مقابل تیم ما همین شرایط را داشت و فکر می کنم وقتی این اتفاق نیافتد و در هر ست تیمش نتیجه نگرفت عصبی شده بود.»

سرعتی زن تیم ملی به تغییر سیستم والیبال ایران اشاره کرد و گفت: «ما بعد از مسابقات لیگ جهانی تمرینات خیلی خوبی پشت سر گذاشتیم و نسبت به گذشته هماهنگ تر شدیم،از طرفی بازیکنان و سرمربی هم به شناخت خوبی از هم رسیدند و همین عامل باعث شد تا پیشرفت خوبی در والیبال به وجود بیاید.»

فائزی در پاسخ به اینکه کار ایران در این مرحله از مسابقات با شکست کره و چین آسان شده است، عنوان کرد: «نه به نظرم این طور نیست، هیچ تیمی را نباید دست کم بگیریم. روز اول مسابقات هیچ کس فکر نمی کرد قطر تیم کره جنوبی را شکست می دهد. به نظرم این تیم حساسیت خودش را دارد و نباید فکر کنیم بازی راحت مقابل آنها داریم. مهم این است که ما آنالیز درستی از دو بازی آخر داشته باشیم و نقاط ضعف و قوت آنها را شناسایی کنیم.درست است که تیم های آسیایی کمی سطحشان از ما پایین تر است اما اگر احساس کنند که می توانند به تیم فشار بیاورند و مقابل ما پیروز شوند بازی برای ما سخت خواهد شد به همین دلیل باید از همان ابتدا خوب بازی کنیم.»

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰