سخنگوی فراکوسیون امید: مردم تا اعلام نتایج نهایی انتخابات هوشیاری و آرامششان را حفظ کنند

سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی خواستار هوشیاری و حفظ آرامش و صبوری مردم تا اعلام نتایج نهایی انتخابات شد.

به گزارش ایسنا، در پیام بهرام پارسایی نماینده مردم شیراز در مجلس آمده است:

«مردم آگاه و سرفراز ایران

درود بیکران بر شما که با حضور خیره کننده خود در روز سرنوشت ساز انتخابات ریاست جمهوری، بیست و نهم اردیبهشت ماه را به نقطه عطفی در تاریخ تحولات سیاسی این مرز و بوم تبدیل کردید.

اینک و در آستانه اعلام نتایج این انتخابات شکوهمند، هوشیاری و حفظ آرامش و صبوری تا اعلام نتایج نهایی بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد. بی گمان نیک می دانید که این دستاورد بزرگ را باید با جان و دل حفظ کرد و در این مسیر، حماسه صبر و وقار، مکمل حماسه حضور تاریخی 29 اردیبهشت خواهد بود.

پس با دلهای امیدوار و چشمان منتظر و  رفتار خردورزانه، ساعات پیش رو را در کنار یکدیگر کمر بسته هم چو سرو  و ایستاده چون کوه، به دور از فضاسازی ها و شیطنت های احتمالی، تا اعلام رسمی نتایج آرا، اجازه نخواهیم داد که انسجام و یکپارچگی حماسی مردم، از سوی بدخواهان مورد تعرض و بهانه جویی قرار گیرد.
امیدوارم که به بار نشستن امیدها و ثمر دادن همت عالیتان، مزد شایسته ای باشد برای حماسه سازی امروز و فردی که به عنوان منتخب شما و پیروز انتخابات معرفی خواهد شد، به شایستگی با برآورده کردن خواسته هایتان، به حضور فداکارانه شما پاسخ دهد.»

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

 • گزارش خطا
 • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
 • ۰
 • ۰
 1. بازار ۴۰۰ میلیاردی لباس محرم در دست چینی‌ها
 2. استفاده سیاسی از جلسات امام‌حسین زشت‌ترین کار ممکن است
 3. اسامی ۵ گزینه جدی وزارت علوم/ احتمال معرفی همزمان وزرای پیشنهادی علوم و نیرو در هفته جاری
 4. کواکبیان: کشور را در عرصه نیرو و آموزش عالی معطل گذاشته‌ایم/ مطهری: فرصت دولت برای معرفی وزیر علوم تمام شده است
 5. پرداخت یک هزار میلیارد ریال تسهیلات به شرکت هپکو و آذر آب اراک
 6. بازگشت رونق به اقتصاد مسکن پس از 6 سال
 7. محجوب: نحوه برخورد با کارگران معترض اراک درست نبود/ مطهری: نه‌تنها کارگران بلکه همه مردم بنابر قانون اساسی حق اعتراض دارند
 8. انتقاد حاجی‌دلیگانی از قوه قضاییه به‌علت عدم‌رسیدگی به تخلفات بانک مرکزی/تاکید مطهری بر حل مشکلات سپرده‌گذاران موسسات مالی توسط مجلس
 9. مسئولان آمریکا دچار وارونگی ذهنی شده‌اند/ دوستان ما در اقلیم کردستان وارد میدانی نشوند که آرامش و امنیت عراق را برهم بزند
 10. معیارهای پیشنهادی اندیشگاه آب برای انتخاب وزیر نیرو