سرقت مسلحانه در تهران/ سارقان را شناسایی کنید+عکس

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت از وقوع سرقت مسلحانه ۷۰ میلیون تومانی ۲ جوان از یک مجتمع مسکونی در خیابان محمدعلی جناح خبر داد و از شهروندان درخواست کرد که در صورت شناسایی تصاویر متهمان مراتب را به پلیس اطلاع دهند.
به گزارش روزپلاس، روز بیستم شهریور امسال ۲ جوان با تهدید اسلحه نسبت به سرقت بیش از ۷۰ میلیون تومان پول و طلا از ساکنان یک مجتمع مسکونی در خیابان محمدعلی جناح تهران اقدام کرده و پس از محبوس کردن ساکنان از محل متواری شدند.
سرقت مسلحانه در تهران/ سارقان را شناسایی کنید+عکس
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع سرقت مسلحانه و به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای ناحیه ۳۴ تهران، پرونده در اختیار اداره یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
بر اساس این گزارش، یکی از شکات که سارقان با ورود به خانه اش اقدام به حبس کردن او و دختر شش ساله اش کرده بودند، به کارآگاهان گفت: زنگ واحد مسکونی زده شد و دختر ۶ ساله ام در را باز کرد که ناگهان دو نفر با اسلحه وارد و سپس اقدام به ضرب و شتم من کردند و سپس تمام طلاها و وجوهات نقد موجود در خانه را سرقت کرده و متواری شدند.
کارآگاهان تصاویر دوربین های مجتمع مسکونی مورد بازبینی قرار دادند و با راهنمایی شکات پرونده، تصاویر ۲ سارق مسلح شناسایی شد.
مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام کرد: به منظور شناسایی و دستگیری این دو سارق مسلح، دستور انتشار بدون پوشش تصاویر این دو متهم از سوی بازپرس صادر شد و در این رابطه از شهروندانی که هرگونه اطلاعاتی در خصوص هویت، محل سکونت و تردد این افراد دارند درخواست می شود تا از طریق شماره تماس های ۵۱۰۵۵۵۰۱ و ۵۵۳۸۱۰۳۶ مراتب را در اختیار کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.
ایرنا

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰