سی و پنج مدیرکل اصلاح طلب وزرات آموزش و پرورش، در نامه ای علیمحمد مصلحی را بعنوان وزیر آموزش و پرورش به آقای روحانی معرفی کردند.

در جلسه ای که در هفته گذشته با حضور مدیران کل اصلاح طلب در دوره وزات آقای حاجی و آقای فانی تشکیل گردید، تصمیم هایی از جمله تشکیل تشکل مدیران کل اصلاح طلب وزارت آموزش و پرورش در دستور کار قرار گرفت که این دستور کار با اکثریت آرا تصویب گردید و در حال حاضر مقدمات تشکیل این تشکل در حال انجام هست.
با توجه به ایام معرفی هیات دولت و وزرا به مجلس جهت رای اعتماد گیری، این مدیران کل درباره معرفی وزیر آموزش و پرورش به آقای روحانی بحث هایی داشتند و در نهایت تصمیم جمع بر این شد تا فردی با توجه به نیازهای فعلی آموزش و پرورش و مشخصاتی که آقای رییس جمهور برای انتخاب وزرا اعلام کرده است معرفی شود. پس از معرفی کاندیداهایی با توجه به شرایط بالا، آقای علیمحمد مصلحی، مدیر کل سابق همدان، با بیست و هفت رای حایز اکثریت آرا به عنوان وزیر آموزش و پرورش به رییس جمهور، انتخاب گردید.
بنابر اخبار رسیده، علیمحمد مصلحی از طرف ستاد مرکزی فرهنگیان دکتر روحانی به عنوان گزینه اول این ستاد برای وزات آموزش و پرورش به آقای روحانی معرفی شده است. همچینین در سایر لیست ها که از طریق افراد حقیقی و یا کمیته هایی که آقای روحانی مشخص کرده اند، اسم ایشان به عنوان فرد حایز شرایط برای وزارت آموزش و پرورش معرفی شده است.
علیمحمد مصلحی پنجاه و چهار ساله، مدیرکل سابق همدان، علاوه بر شاخص جوانگرایی رییس جمهور به خوشنامی، محبوبیت، تعامل و حسن شهرت در جامعه فرهنگیان مشهور است.

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

 • گزارش خطا
 • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
 • ۰
 • ۰
 1. عبور از عارف کلید خورد؟ / صوفی: فراکسیون امید ضعف فاحش دارد/مردم اقبال قبلی را به عارف ندارند
 2. برای اینکه اسیر پوپولیسم نشویم، دولت به افکار‎عمومی بی‎تفاوت نباشد
 3. سخنگوی اعتماد ملی: خروج جهانگیری از دولت برای انتخابات ۱۴۰۰ به صلاح نیست/ بعید است جهانگیری تصمیمی برای نامزدی گرفته باشد/ حضور جهانگیری در دولت برای اصلاح‌طلبان مفیدتر است/ روحانی خواسته های طیف لاریجانی را دنبال می کند
 4. غلامرضا ظریفیان:دولت روحانی مخالفان و منتقدان ویژه‌ای دارد / باید نگران بازگشت پوپولیست ها باشیم/ روحانی از درگیری‌های حیدری- نعمتی فاصله گرفته است
 5. دردسرهای ناتمام تعریف «رجل سیاسی» /بزرگترین حامیان ریاست‌جمهوری زنان چه کسانی هستند؟ / نظام جامع انتخاباتی زودتر در دولت تدوین می‏‎شود یا تعریف رجل سیاسی در شورای نگهبان؟
 6. شائبه بزرگ در ورودقانونی صالحی امیری به انتخابات کمیته المپیک
 7. مهمترین محور برنامه سوم تغییر اقتصاد مبتنی بر ساختمان به اقتصاد مبتنی بر دانش و فناوری های نوین است
 8. خروج جهانگیری از دولت برای انتخابات ۱۴۰۰ به صلاح نیست
 9. بررسی پیشنهاد گفت‌وگو با جامعه روحانیت در جلسه آینده مجمع روحانیون/ باید اختلاف‌نظرها را به عرصه گفت‌وگو بکشانیم
 10. شورای امنیت:توافق «الصخیرات» تنها راه پایان بحران لیبی است