فارس همچنان رتبه اول تلفات تصادفات رانندگی را به خود اختصاص داده است

فارس همچنان رتبه اول تلفات تصادفات رانندگی را به خود اختصاص داده است

تعداد 1060 نفر براثر تصادف رانندگی درسطح استان فارس در هشت ماهه نخست امسال جان خود را ازدست دادند و این استان مانند سال های گذشته در مرگ های ناشی از تصادف رانندگی رتبه نخست در سطح کشور را دارد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، این آمارنسبت به مدت مشابه سال گذشته که تعداد فوتی ها 1004 نفربود، افزایش 5/6 درصدی رادر سطح استان نشان می دهد.

ازمجموع کشته شدگان حوادث رانندگی در هشت ماهه نخست امسال 282 نفر فوت درون شهری و 769 نفر فوت برون شهری(جاده ای) ثبت شده است، که بر اساس آمار در هشت ماهه اول در کشور، استان فارس در تصادفات درون شهری پس از تهران و خراسان رضوی رتبه سوم و در تصادفات برون شهری و در مجموع رتبه اول کشور را با فاصله زیاد نسبت به سایر استانها داشته است .

در هشت ماهه اول امسال 17هزار و 142نفر مصدوم ناشی از تصادفات در فارس بوده است که در کشور پس از استانهای تهران، خراسان رضوی و اصفهان در رتبه چهارم قرار دارد و نسبت به سال گذشته 5/8درصد افزایش داشته است.

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰