قاتل خاموش همچنان «جان» می گیرد/ مرگ مادر و مسمومیت فرزندان

سیدجلال ملکی درباره جزئیات این حادثه اظهار داشت: ساعت 2:58 بامداد امروز حادثه گازگرفتگی در یک منزل مسکونی در محله خاک سفید، خیابان تختی به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت مأموران ایستگاه 92 آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.
شفاآنلاین>حوادث پزشکی>سخنگوی آتش نشانی تهران گفت: نشت گاز مونوکسیدکربن در یک منزل مسکونی در محله خاک سفید منجر به مرگ مادر و مسمومیت دو پسرش شد.

به گزارش شفاآنلاین،سیدجلال ملکی  با اعلام خبر گازگرفتگی در یک منزل مسکونی در محله خاک سفید درباره جزئیات این حادثه اظهار داشت: ساعت 2:58 بامداد امروز حادثه گازگرفتگی در یک منزل مسکونی در محله خاک سفید، خیابان تختی به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت مأموران ایستگاه 92 آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: با حضور مأموران آتش نشانی در محل حادثه مشاهده شد یک واحد 40 متری در طبقه سوم ساختمان سه طبقه دچار نشت گاز مونوکسیدکربن شده است که همسایه ها از نشت گاز باخبر شده و موضوع را به آتش نشانی اطلاع داده بودند؛ آتش نشانان با ورود به منزل با وضعیت بی حال و بی رمق سه نفر از اعضای یک خانواده (مادر شصت، پسران سی و سی و دو ساله) مواجه شدند.

وی با بیان اینکه این افراد به عوامل اورژانس تحویل داده شدند، خاطرنشان کرد: مادر این خانواده در این حادثه جان خودش را از دست داد و پسران وی که دچار مسمومیت شده بودند، به مراکز درمانی انتقال یافتند.

ملکی درباره علت این حادثه مرگبار تصریح کرد: پس از حضور کارشناسان سازمان آتش نشانی مشخص شد استفاده از دودکش مشترک برای آبگرمکن دیواری و هود آشپزخانه و عدم نصب دودکش و کلاهک مناسب برای بخاری و آبگرمکن دیواری باعث این حادثه شده است همچنین عملیات در ساعت 4:15 بامداد به پایان رسید.تسنیم

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰
برچسب ها:
دسته: حوادث
زمان انتشار: پنجشنبه ۲۳ دي ۱۳۹۵ | ۱۱:۴۸