قطع دست دختر ۲۳ ساله در شب عروسی

عروس ۲۳ ساله ای که در حادثه رانندگی در شب عروسی خود دچار قطع عضو از ناحیه دست شده بود در بیمارستان چمران بروجرد پیوند عضو شد.
آفتاب نیوز :
محمد گرشاسبی فوق تخصص جراحی عروق گفت: حدود ۱۰ روز پیش خانمی ۲۳ ساله به دنبال واژگون شدن اتومبیل پراید خود از خودرو به بیرون پرت می شود و حین پرت شدن ماشین روی دست راست وی می افتد و در اثر این حادثه از ساعد تا مچ دست تمام عضلات شامل تاندون ها، عروق و اعصاب دچار له شدگی و کندگی می شود.
وی افزود: فرد حادثه دیده در حالی به بیمارستان چمران بروجرد منتقل شد که پوست و عضلات وی به طور کامل از ناحیه آرنج کنده شده و تا مچ دست و شریان و ورید ها همه قطع شده و تنها استخوان دست باقی مانده بود.
 به گزارش میزان، این فوق تخصص جراحی عروق اظهارکرد: این فرد هم زمان دچار آسیب قفسه سینه و دیگر شکستگی ها شده که مورد جراحی قرار گرفت و برای پیوند دست به اتاق عمل برده و عمل بازسازی با موفقیت انجام شد.
وی حال بیمار را رضایت بخش عنوان کرد و گفت: مشکلی که در حال حاضر این بیمار دارد له شدگی عضلات دست است که مانع خون رسانی و از بین رفتن بخشی از بافت آن شده است.

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید و یا بر روی دکمه‌ی "گزارش خطا" که در زیر همین متن قرار دارد کلیک کنید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰
دسته: حوادث
زمان انتشار: سه شنبه ۲۷ تير ۱۳۹۶ | ۰۱:۱۰

در صورت تمایل، نظر خود را ثبت کنید:

تایید نظر شما و یا پاسخ سایر کاربران به نظر شما، به ایمیلتان ارسال خواهد شد.