ماشین سازی برد دور رفت را تکرار می کند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، در آغاز دور برگشت لیگ برتر فوتبال کشور فردا تیم ماشین‌سازی میزبان تیم فولاد خوزستان است.

تیم ماشین‌سازی تبریز در دور رفت و نخستین بازی خود در اهواز دست به کار بزرگی زده و برابر فولاد خوزستان به پیروزی دست یافت.

این نخستین و آخرین برد سبزپوشان در دور رفت بوده و ماشین‌سازی در پایان دور رفت با یک پیروزی، چهار تساوی و ۱۰ شکست و هفت امتیاز در قعر جدول قرار گرفت.

از هفته چهاردهم فرهاد کاظمی هدایت تیم ماشین‌سازی را بر عهده گرفته و بعد از شکست برابر سیاه‌جامگان مشهد، در تبریز مقابل سایپا به تساوی ۳ بر ۳ رسیده و نوار شکست‌های این تیم بعد از ۹ باخت قطع شد.

ماشین‌سازی تبریز بهترین فرصت را دارد تا با برتری برابر فولاد خوزستان ۱۰ امتیازی شده و بالاتر از صبای قم قرار گرفته و بعد از هفته‌ها از قعر جدول دل کند.

هر چند ماشین‌سازی در برابر سایپا نتوانست برابر دو گله خود را حفظ کند، اما زدن سه گل در یک بازی برابر اولین بار در این فصل نکته مثبت ماشین سازی بود.

فولاد خوزستان با ۲۲ امتیاز در رده ششم جدول قرار دارد. این تیم در دور رفت تنها سه باخت در کارنامه داشته که یکی برابر تیم ماشین‌سازی تبریز بود.

بازی تیم های ماشین سازی تبریز با فولاد خوزستان ساعت ۱۴ در ورزشگاه یادگار امام(ره) برگزار می‌شود.

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰