مرگ استاد دانشگاه درجاده کوهستانی / او مسوول اجرایی صندوق های رای بود + عکس

رکنا: یکی از عوامل اجرایی برگزاری انتخابات شهرستان «چرداول» واقع در استان ایلام، درپی سقوط به دره جان باخت.

خانم دکتر عباس‌زاده از استادان دانشگاه، امدادگر و یکی از مسئولان اجرایی صندوق های رأی در شهرستان چرداول بود که شامگاه پنجشنبه، همراه همسروخواهرانش سوار بریک دستگاه وانت بار، در جاده کوهستانی سقوط Fall کردند. یکی از همکاران قربانی حادثه Incident گفت: از آنجا که اقوام نزدیک خانم دکتر در منطقه کوهستانی دامدار هستند، او همراه شوهر و 2 خواهرش برای دیدن آنها رفته بودند. اما به خاطر اینکه خانم دکتر و برادر و خواهرانش از عوامل اجرایی انتخابات بودند، شب حادثه و به منظورانجام وظیفه در روز جمعه، درحال بازگشت بودند که ناگهان خودروی آنها در جاده سنگلاخی سقوط کرد و خانم عباس‌زاده در دم فوت کرد.

شوهر وی که رانندگی خودرو را برعهده داشت و خواهران قربانی حادثه نیز که بشدت مصدوم شده‌اند توسط عوامل امدادی به بیمارستان‌های ایلام اعزام شده وتحت درمان قرارگرفتند که متأسفانه حال دو زن جوان رضایت بخش نیست.

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰
خبرگزاری رکنا

در وبسایت رکنا، تازه‌ترین خبرها، گزارش‌ها، عکس‌ها و ویدئوها در پنج بخش پرونده، چهره‌ها، حوادث، پلیس و قضا، و رک مک تقدیم شما می‌شود. این پایگاه خبری در زمینه‌ی اجتماعی و فرهنگی به زبان فارسی به شماره‌ی ثبت 77046 در معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است.