مهار آتش در زیرزمین مشترک دو ساختمان مجاور هم

آتش سوزی

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از مهار آتش سوزی در زیرزمین مشترک دو ساختمان مجاور یکدیگر که به عنوان کارگاه جوراب بافی مورد استفاده قرار می گرفتند خبر داد.

جلال ملکی در گفت وگو با ایسنا در مورد آتش سوزی یک کارگاه جوراب بافی، اظهار کرد: این آتش سوزی در کارگاهی در خیابان خیام رخ داد که در ساعت 20:19 اعلام شد و پس از آن نیروهای آتش نشانی از سه ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در مورد جزئیات محل آتش سوزی نیز گفت: دو باب منزل دو طبقه قدیمی در مجاورت یکدیگر قرار داشتند که زیرزمین آنها مشترک بود و حدود 300 متر وسعت داشت. از این محل به عنوان کارگاه تولید جوراب استفاده می شد و در بخشی از آن نیز به عنوان انبار نگهداری جوراب مورد استفاده قرار می گرفت. شرایط به گونه ای بود که حتی در طبقات بالایی و راهروها نیز اجناس انبار شده بودند.

وی با بیان اینکه آتش سوزی در زیرزمین این ساختمان ها رخ داد، اظهار کرد: تقریبا بخش زیادی از زیرزمین به ویژه بخش کارگاهی شعله ور بود و دود زیادی از زیرزمین به بیرون متصاعد می شد و آتش در حال سرایت به طبقات بالایی و اجناس انبار شده بود.

ملکی اضافه کرد: آتش نشانان به سرعت عملیات را در هر دو ساختمان آغاز کردند و موفق شدند با کنترل آتش از سرایت آن جلوگیری کنند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به اینکه عملیات در ساعت 22:33 به پایان رسید، اظهار کرد: ساختمان ایمن سازی شده بود و دودها تخلیه شدند و آتش به صورت کامل مهار شد. خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیب نرسید و پس از پایان عملیات محل تحویل عوامل انتظامی داده شد.

انتهای پیام

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰
برچسب ها:
دسته: اجتماعی
زمان انتشار: پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ | ۲۳:۵۳