نام های آشنا که صلاحیت شان تایید نشد

با اعلام لیست نهایی افراد تایید صلاحیت شده در شورای نگهبان ، ترکیب کسانی که از راهیابی به عرصه رقابت انتخاباتی بازماندند مشخص شد.
آفتاب نیوز :
از میان افراد شناخته شده که در شورای نگهبان صلاحیت شان تایید نشده محمود احمدی نژاد و معاون او در دوران ریاست جمهوری(حمید رضا بقایی) بیش از دیگران در خبرها مطرح شده است.
در کنار این دو چهره می توان به نام علیرضا زاکانی (که با وجود آنکه یکبار نیز صلاحیتش از سوی شورای نگهبان رد شده بود دوباره نامزد شد) محمد هاشمی رئیس پیشین صدا و سیما، حمید رضا حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش احمدی نژاد) زاهدی وزیر علوم احمدی نژاد) محمد غرضی که در دور قبل تایید صلاحیت شده بود می توان اشاره کرد.
منبع: ایران آنلاین

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

 • گزارش خطا
 • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
 • ۰
 • ۰

در صورت تمایل، نظر خود را ثبت کنید:

 1. آی‌کیوی خانواده هاشمی و کارگزاران بالاست/مرحوم هاشمی می خواست مردم ثروتمند شوند
 2. فعالیت ‌های انتخاباتی در موتلفه شروع شد
 3. رمزگشایی از دلیل سکوت اصولگراها در مقابل احمدی نژاد/ ترقی:احمدی‌نژاد به دنبال جلوگیری از مطرح شدن لاریجانی در انتخابات است/ احمدی‌نژاد گوشش بدهکار هیچ جریانی نیست /در بحث نو اصولگرایی عقبه فکری وجود ندارد /گروه‌ها و احزاب نمی‌توانند برای جامعتین تعیین نقش داشته باشند
 4. آی‌کیوی خانواده هاشمی و کارگزاران
 5. نقد آری، پشیمانی نه
 6. عضو حزب موتلفه: احمدی‌نژاد به دنبال جلوگیری از مطرح شدن لاریجانی در انتخابات است
 7. میردامادی: کناررفتن جهانگیری از دولت به سود اصلاح‌طلبان نیست/ شکاف میان اصولگرایان فعلا قابل ترمیم نیست/نقد روحانی علامت روشنفكری نشود
 8. میردامادی:کناررفتن جهانگیری ازدولت به سوداصلاح طلبان نیست/شکاف میان اصولگرایان فعلا قابل ترمیم نیست
 9. مرعشی: ما در کارگزاران، اصلاح طلبی را بنیان گذاشتیم
 10. هدف‌گذاری ارتقای سهم مدیران زن از 8 به 30 درصد