ناپدید شدن جت شخصی در مثلث برمودا + عکس سرنشینان هواپیما

رکنا: خانواده چهارنفره انگلیسی که سواربرجت شخصی از «پورتوریکو» به سوی «فلوریدا»ی امریکا در پرواز بودند، در محدوده مثلث برمودا به طورمرموزی ناپدید شدند.

به گزارش منابع خبری، زن ومرد میانسال و فرزندان 3 و 4 ساله‌ شان به همراه خلبان، درپروازبودند که ناگهان درحوالی میامی، ارتباط آنها با برج مراقبت قطع شد. بدین ترتیب تیم‌های امدادی هوایی بلافاصله راهی محل حادثه Incident شده وپس ازتجسس‌های گسترده موفق به کشف لاشه هواپیمایی در نزدیکی مثلث برمودا شدند.اما به دلیل اینکه مشخص نیست قطعات کشف شده متعلق به هواپیمای مورد نظراست، کارشناس‌ها تحقیق دراین باره را آغازکردند. منطقه مثلث برمودا که سه ضلع آن میامی، فلوریدا و سن خوان پورتوریکو را در برگرفته به دلیل شرایط عجیب و خاص منطقه‌ای گورستان بسیاری از کشتی‌ها و هواپیما‌ها بوده است.

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰
دسته: حوادث
زمان انتشار: شنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ | ۰۷:۱۹
خبرگزاری رکنا

در وبسایت رکنا، تازه‌ترین خبرها، گزارش‌ها، عکس‌ها و ویدئوها در پنج بخش پرونده، چهره‌ها، حوادث، پلیس و قضا، و رک مک تقدیم شما می‌شود. این پایگاه خبری در زمینه‌ی اجتماعی و فرهنگی به زبان فارسی به شماره‌ی ثبت 77046 در معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است.