نجات زن اعدامی از چوبه دار

زن جوانی که در جریان مشاجره خانوادگی، همسرش را با چاقوی آشپزخانه به قتل رسانده بود پس از محاکمه به قصاص محکوم شد. اما در یک قدمی طناب دار، با جلب رضایت اولیای دم از چوبه دار گریخت.

به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا،   سال 91 جدال خونینی در یکی از محله‌های شهر ری رخ داد. اما مرد خانواده در دم جان باخت و همسرش دستگیر شد. او پس از اعتراف به قتل شوهر، در شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد و سرانجام با حکم قضات به قصاص محکوم شد. زن جوان درحالی که همزمان با تأیید نهایی حکم اعدام، خود را برای مرگ آماده می‌کرد سرانجام با جلب رضایت پدر و مادر شوهرش از قصاص نجات یافت.
این زن صبح دیروز درشعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران که به ریاست قاضی زالی و با حضور قاضی اسلامی -مستشار دادگاه- برگزار شده بود به بیان آخرین دفاعیاتش پرداخت و گفت: «می‌دانم که اشتباه بزرگی کردم و بشدت هم پشیمان هستم. اما الان خدا را شاکرم که جان دوباره‌ای به من داده است.»پس از اظهارات این زن قضات وارد شور شدند تا درباره این زن از نظر جنبه عمومی تصمیم‌گیری کنند.

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰
دسته: حوادث
زمان انتشار: پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ | ۰۷:۲۶