والیبال گنبد ظرفیت فوق العاده ای دارد/ بازی های سختی در پیش داریم

c_300_250_16777215_10_images_2015_index3.jpeg

ترکمن سسی-سرمربی تیم والیبال هاوش گنبد با بیان اینکه والیبال گنبد ظرفیت فوق العاده ای دارد، بازی های پیش روی تیم هاوش را بسیار سخت توصیف کرد.

 

به گزارش خبرنگار ترکمن سسی به نقل از مهر،رحمان محمدی راد پس از انتخابش به عنوان سرمربی تیم والیبال هاوش گنبد،اظهار کرد: زمانی که این پیشنهاد به من شد، بررسی های لازم را انجام دادم و بر اساس خواسته های باشگاه نسبت به بهتر شدن شرایط تیم و اینکه وضعیت حال حاضر را درک می کنند، پیشنهاد سرمربیگری هاوش را پذیرفتم.

 

وی افزود: والیبال گنبد ظرفیت فوق العاده ای دارد و باید تغییراتی در شکل بازی تیم ایجاد کنیم و با جنگندگی بیشتری در رقابت ها حاضر شویم که رضایت مردم خوب و والیبال فهم گنبد و مجموعه باشگاه هاوش را به همراه داشته باشد.

 

سرمربی جدید تیم والیبال هاوش گنبد با اشاره به بازی های پیش روی این تیم خاطرنشان کرد: دیدارهای سختی با پنج تیم بالای جدول داریم و با تیم کاله نیز باید در آمل بازی کنیم که نشان می دهد شرایط بسیار سخت است.

 

محمدی راد تصریح کرد: البته من به ظرفیت والیبال گنبد و استان گلستان اعتقاد دارم و می توانیم بازی های خوبی به نمایش بگذاریم.

 

وی ادامه داد: دو روز است که به تیم هاوش گنبد ملحق شده ام و باید به شناخت کافی از بازیکنان دست پیدا کنم و در این مدت کوتاه کادر فنی کمک زیادی به من کرد.

 

وی یادآور شد: امیدوارم بتوانم برای تیم والیبال هاوش گنبد موثر باشم و به بهتر شدن این تیم کمک کنم.

 

پس از استعفای بای محمد دوجی از سرمربیگری تیم والیبال هاوش گنبد به دلیل مشکلات جسمی و روحی، رحمان محمدی راد از سوی مسئولان این باشگاه به عنوان سرمربی تیم والیبال هاوش گنبد انتخاب شد.

 

تیم هاوش گنبد در نخستین  دیدار خود با هدایت محمدی راد در هفته ششم لیگ برتر والیبال، امروز (یکشنبه) راس ساعت ۱۷ مهمان تیم متین صالحین ورامین است.

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰