واکنش کیهان به حمایت مهدوی کیا از شجاهی و حاج صفی/ متاسفانه پول زیاد، باعث گستاخی برخی ورزشکاران بی ظرفیت شده

درست سه روز پس از شهادت محسن حججی بدست وحشیان داعشی، مهدی مهدوی کیا بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال، در صفحه شخصی خود، گستاخانه به مدافعان حرم اهانت کرد.
این بازیکن در صفحه شخصی خود از دو بازیکن داخلی که با تیمی اسرائیلی مسابقه داده و هدف حمایت وزارت خارجه اسرائیل قرار گرفته اند، حمایت کرد. وی در ادامه متن سخیف خود به مدافعان حرم اهانت کرد.

به گزارش نامه نیوز، کیهان در ادامه نوشت: اهانت این بازیکن به مدافعان درست سه روز پس از بریده شدن سر یک بسیجی بدست داعش در سوریه صورت گرفت.

کاربران فضای مجازی با انتشار عکس های مهدوی کیا با خودروی گران قیمت و سگش، پرسیدند:

- « اگر مدافعان حرم نبودند تو چگونه با خیال راحت، جولان می دادی؟»
- «اگر تو و خانواده ات در حال خوشگذرانی هستی، به دلیل فداکاری مدافعان حرم است.»
- «آقای مهدوی کیا! اگر مدافعان حرم نبودند، تو می رفتی جلوی داعش بجنگی؟»
-«آقای مهدوی کیا! تو که نگران فقر و بیکاری هستی برای فقرا چی کار کردی؟تو مثل شهید حججی می رفتی اردوی جهادی تا به فقرا کمک کنی؟!»

متاسفانه پول زیاد، باعث گستاخی برخی ورزشکاران بی ظرفیت شده است تا جایی که به خود حق می دهند درباره همه چیز نظر بدهند و توهین کنند .مدتی پیش هم علی کریمی که سال 88 با دستبند سبز به میدان مسابقه بین المللی رفته بود، با تاکید بر اینکه ورزش از سیاست جداست، از بازیکن های هدف حمایت اسرائیل دفاع کرد!

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید و یا بر روی دکمه‌ی "گزارش خطا" که در زیر همین متن قرار دارد کلیک کنید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۱
  • ۰

در صورت تمایل، نظر خود را ثبت کنید:

تایید نظر شما و یا پاسخ سایر کاربران به نظر شما، به ایمیلتان ارسال خواهد شد.