وزیر دفاع انگلیس: بریتانیایی هایی که به داعش پیوسته اند باید کشته شوند

ایسنا : وزیر دفاع جدید بریتانیا بر این باور است که اتباع بریتانیایی که به گروه تروریستی داعش در عراق و سوریه ملحق شده اند، باید شکار و کشته شوند.

 رویترز گزارش داد، گاوین ویلیامسون وزیر دفاع جدید بریتانیا در سخنانی تاکید کرد: بریتانیایی ها که تاکنون به سوریه و عراق رفته اند تا برای داعش بجنگند از چیزی که بریتانیا به خاطر آن ایستادگی کرده، نفرت دارند و از حملات هوایی باید برای نابود کردن ۲۷۰ تبعه بریتانیایی که هنوز در عراق و سوریه هستند، استفاده شود.

وی در مصاحبه با دیلی میل تصریح کرد: دیدگاه کاملا ساده من این است که یک تروریست مرده هیچ آسیبی به بریتانیا وارد نخواهد کرد. ما باید هر اقدامی را که می توانیم برای نابودی و ریشه کن کردن این تهدید انجام دهیم. هر جنگجوی بریتانیایی که به داعش پیوسته باشد هرگز نباید اجازه بازگشت به بریتانیا را داشته باشد.

ویلیامسون ۴۱ ساله حدود یک ماه پیش جانشین مایکل فالون وزیر دفاع سابق بریتانیا شده است که پس از رسوایی آزار و اذیت جنسی از این سمت کناره گیری کرد.

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰

در صورت تمایل، نظر خود را ثبت کنید: