پشیمانی صدف طاهریان/پیشنهاد صیغه شدن در دفاتر فیلمسازی + تصاویر

صدف طاهریان بازیگر سینما و تلویزیون یکی از کسانی بود که با رویای بازیگری در ترکیه و معروف شدن و وعده های وسوسه انگیز برای بازی در سریال های ماهواره ای به ترکیه مهاجرت کرد.

به گزارش فرادید، اما با گذشت یک سال حالا در گفت و گو با روزنامه ترکیه ای هابر تورک می گوید که همه خیالاتش در مورد زندگی در خارج از ایران اشتباه بوده و بدون شناخت از زبان و فرهنگ این کشور تصمیم به مهاجرت گرفته است و از این تصمیم پشیمان است.

طاهریان مدتی است عکس هایی را با “تکه اوزگور” بازیگر مرد ترکیه ای منتشر می کند که همین باعث حاشیه سازی های جدیدی برای او شده است. تکه اوزگور،دارای مدرک فوق لیسانس مدیریت از کالج بروکلین نیویورک است.

تصاویر/ حاشیه جدید برای صدف طاهریان

تصاویر/ حاشیه جدید برای صدف طاهریان

تصاویر/ حاشیه جدید برای صدف طاهریان

تصاویر/ حاشیه جدید برای صدف طاهریان

تصاویر/ حاشیه جدید برای صدف طاهریان

صدف طاهریان در گفت وگو با روزنامه هابر تورک از پشت پرده سینمای  ترکیه و شرایط سخت زندگی اش صحبت کرده که بخش هایی از آن را در ادامه می خوانید.

صدف طاهریان:

صدف طاهریان: اشتباه کردم! صدف طاهریان در نمایی از یک سریال در ایران

* ۲۸ سالم است. در دانشگاه تهران در رشته معماری تحصیل کرده ام. از ۱۹ سالگی در کلاس های بازیگری شرکت کردم و در ایران در سینما و تلویزیون بازی کرده ام. بعد از این که در ایران ممنوع الکار شدم به استانبول آمدم.

* به خاطر انتشار عکس های بدون حجاب در اینستاگرام همه قرارداد های کاری ام لغو شد و در شرایط سختی قرارگرفتم.

صدف طاهریان: اشتباه کردم!

* یکسال است که در ترکیه زندگی می کنم. به اینجا آمدم چون فکر می کردم  در اینجا می توانم آزادتر باشم اما اشتباه می کردم. شرایط آن طور که فکر می کردم نبود.

*  کشورم را ترک کردم. می خواستم اینجا به کارم ادامه بدهم. فکر می کردم اینجا شرایط فرق می کند اما اینجا هم باید برای بازی کردن رابطه داشته باشی. هرجا برای کار مراجعه می کنم به من پیشنهادهای غیر اخلاقی می شود.

* فکر می کردم اینجا فرق دارد ولی اشتباه می کردم. اینجا نمی توانم به شغل بازیگری ادامه بدهم. از شنیدن پیشنهادهای غیر اخلاقی خسته شده ام. اینجا کسی را نمی شناسم. اعتماد به نفسم را از دست داده ام.

* اگر پیشنهادی باشد نقش اول و یا نقش های فرعی بازی می کنم، اما هیچ پیشنهادی ندارم.

* خانواده ام خرجم را می دهند. پولی که از اسپانسرها میگیرم مبلغ ناچیزی است.

عکس/ صدف طاهریان: اشتباه کردم! در همین رابطه بخوانید:

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰
پایگاه اطلاع‌رسانی وب نگین

وب نگین یک سامانه مستقل بهینه‌سازی و تولید محتوا در زمینه‌های فرهنگ، هنر و سبک زندگی‌ست و تلاش می‌کند مخاطبان خود را به روز نگه دارد.