پیش بینى حرمت شكنى به سبک احمدی نژاد

img

«حسین مرعشى» در خاطره ای تلگرامی با عنوان «پیش بینى حرمت شكنى به سبک احمدی نژاد»، نوشت:

در ماههاى پایانى سال دوم ریاست جمهورى آقاى احمدى نژاد در پرواز تهران به كرمان با آقاى زادسر نماینده اسبق جیرفت همسفر بودیم. ایشان به خاطر انتقادات صریح من از احمدى نژاد گلایه كرد. در پاسخ گفتم: آقاى احمدى نژاد مقام قدسى كه نیست یك مقام انتخابى است و باید پاسخگوى عملكرد خود باشد و قصد بنده هم اصلاح امور كشور است.

آقاى زادسر گفت: با توجه به حمایتهاى سخاوتمندانه رهبرى از ایشان ممكن است انتقادات شما موجه نباشد.

من به او تاكید كردم: اگر ما (اصلاح طلبان) در صحنه نباشیم و آقاى احمدى نژاد به ما مشغول نباشد، حتما رهبرى را هدف قرار مى دهد و حرمت شكنى خواهد كرد.

آقاى زادسر دلیلش را پرسید. براى او دو سابقه رفتارى احمدى نژاد را تشریح كردم:

📌١- آقاى احمدى نژاد در مقاطعى فرماندار و استاندار دولت آقاى هاشمى بوده است. اینكه در ریاست جمهورى رقیب ایشان باشد یا حتى بر ایشان پیروز شود چیز غیر عادى نیست اما و اگر ذره اى اصالت و ریشه داشت هرگز به مافوق قبلى خود توهین و جسارت نمى كرد.

همانطور كه آقاى احمدى نژاد به راحتى از آقاى هاشمى عبور كرد و به صورت او چنگ انداخت در اولین فرصت با رهبرى هم چنین خواهد كرد.

📌٢- بعد از پیروزى سید محمد خاتمى در سال ١٣٧٦ و قبل از اسقرار ایشان به عنوان رییس جمهور در اردبیل زلزله اى به وقوع پیوست؛ به ایشان مشورت دادند كه به مناطق زلزله زده سرى بزند. به آقاى احمدى نژاد استاندار وقت اردبیل هم توصیه شد كه از رییس جمهور وقت استقبال كند. آقاى احمدى نژاد با رفتار منحصر به فرد خود آن روز در استاندارى اردبیل حضور داشت و به استقبال آقاى خاتمى نرفت.

به آقاى زادسر گفتم كسى كه اینگونه و جسورانه با رییس جمهور منتخب و محبوب مردم ایران برخورد مى كند و در مقابل آراى ملت مى ایستد، باید از عاقبت او ترسید.

🔴🔴اكنون در جایى ایستاده ایم و با شخصى مواجه ایم كه از گذشته او پند نگرفتیم!

انتهای پیام

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰