پیکر بی جان مرد جوان در ارتفاعات بختیار دشت اصفهان پیدا شد + تصاویر

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان، از کشف جسد مرد جوان پس از چهار روز مفقود شدن خبر داد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان در گفتگو با خبرنگار صاحب نیوز، از کشف جسد مرد جوان پس از چهار روز مفقود شدن در ارتفاعات بختیار دشت خبر داد.

آتشپاد بهزاد بزرگزاد در تشریح جزییات این خبر اظهار کرد: کلانتری محمودآباد اصفهان طی تماس در ساعت ۱۹:۴۳ روز جمعه ۱۰ دی ماه ۹۵ خبر گم شدن یک فرد مذکر در ارتفاعات بختیار دشت و پیدا شدن خودروی شخصی وی را به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی اعلام کرد.

وی ادامه داد: بلافاصله پس از دریافت این خبر، ستاد فرماندهی اکیپ های تخصصی امداد و نجات در ارتفاع آتش نشانی اصفهان، آتش نشانی شاهین شهر، آتش نشانی خمینی شهر و هم چنین جمعیت هلال احمر به محل اعلام شده برای یافتن فرد مفقودشده اعزام شدند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با اشاره به تاریکی هوا، کاهش دید مناسب و عدم امکان برقراری تماس تلفنی با فرد گمشده، گفت: عملیات برای امدادگران سخت و دشوار شده بود، اما پس از سه ساعت تلاش بی وقفه، امدادگران سازمان آتش نشانی جسد بی جان فرد گمشده را در ارتفاعات کوه پیدا کردند.

آتشپاد بزرگزاد افزود: امدادگران سازمان آتش نشانی در همان تاریکی شب با استفاده از تجهیزات تخصصی، جسد فرد گمشده را به پایین کوه انتقال و تحویل عوامل پلیس آگاهی دادند.

photo_2016-12-31_21-47-22
photo_2016-12-31_21-47-26
photo_2016-12-31_21-47-32
photo_2016-12-31_21-47-37
photo_2016-12-31_21-47-41

ان

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰
خبرگزاری ایران حادثه

ایران حادثه با هدف آموزش ایمنی ها و بالا بردن جایگاه اجتماعی ناجیان سازمان های امدادی به انتشار اخبار حوادث سراسر کشور مبادرت می ورزد.