کاخ سفید: امنیت اسرائیل اولویت آمریکاست

سخنگوی کاخ سفید گفت که دولت های آمریکا تامین امنیت اسرائیل را در زمره طرح های با اهمیت و دارای اولویت ملی خود می دانند.
صدای ایران - جاش ارنست سخنگوی کاخ سفید پس از امضای توافق «بزرگترین بسته حمایت نظامی» آمریکا از رژیم صهیونیستی گفت: دولت های دموکرات و جمهوریخواه آمریکا همواره تامین امنیت اسرائیل را در زمره طرح های با اهمیت و دارای اولویت ملی خود می دانسته اند.
ارنست در ادامه با اشاره به امضای توافقنامه کمک نظامی نزدیک به 38 میلیارد دلاری به اسرائیل و استقبال گسترده ای که جمهوریخواهان و آیپک از آن داشته اند گفت: حتی آیپک هم از این توافق حمایت کرده است. سه سال پیش بود که رئیس جمهور کامل شدن این توافق را در زمره طرح های دارای اهمیت و اولویت دار امنیت ملی قرار داد. دولت های دموکرات و جمهوریخواه همواره تامین امنیت نزدیکترین همپیمان آمریکا در خاورمیانه را در زمره طرح های با اهمیت و دارای اولویت ملی خود می دانسته اند.
به گزارش تسنیم، آمریکا و رژیم صهیونیستی توافق «بزرگ ترین بسته حمایت نظامی» واشنگتن از یک دولت خارجی در طول تاریخ را امضا کردند. گفته می شود بر اساس این توافق ظرف 10 سال آمریکا 38 میلیارد دلار بودجه به اسرائیل تخصیص می دهد.

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰
برچسب ها:
زمان انتشار: چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ | ۰۴:۵۹