کاروان اربعين عازم کربلا و نجف شد

کاروان اربعین عازم کربلا و نجف شد

خبرگزاری آریا- به منظور خدمات رسانی مناسب به زائرین اربعین حسینی و نگهداشت شهر کربلا و نجف کاروان اربعین شهرداری منطقه یک همراه با سایر نیروهای شهرداری تهران عازم این دو شهرمقدس شد.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک، مجید نوربخش معاون امور شهری و فضای سبز شهرداری این منطقه، با اعلام خبر فوق اظهار داشت :بیش از 80 نفر از نیروهای انسانی خدمات شهری شهرداری منطقه یک با هدف نگهداشت شهر کربلا ، نجف و خدمات رسانی مناسب به زائران اربعین حسینی به این شهرها اعزام شدند.
وی گفت:این کاروان در قالب دو اتوبوس- جمعه 21 آبان ماه - به سمت عراق حرکت کرده و پس از رسیدن ، به دو گروه جداگانه در دو شهر کربلا و نجف مستقر می شوند تا آماده خدمات رسانی به زائرین شوند.
معاون شهردار منطقه یک خدماتی چون رفت و روب، پاکسازی معابر، لایروبی انهار، جمع آوری زباله و... را از جمله اقدامات این نیروها دانست که در  8  ساعت کاری انجام می شود.
وی حضور موثر نیروهای شهرداری تهران در قبل و بعد از مرزهای کشور عراق در زمینه خدمت رسانی به زائرین حرم حسینی(ع) را نشان دهنده عشق و ارادات نیروهای خدوم شهرداری تهران دانست که به صورت شبانه روزی از ده روز قبل تا چند روز بعد از اربعین حسینی به زائران حرم امام حسین(ع) و حضرت علی (ع) ، امکانات رفاهی، فرهنگی و درمانی ارائه می دهند و نیروهای شهرداری منطقه یک نیز در کنار سایر همکاران خود به نگهداشت، پاکیزگی و رفت و روب شهرهای کربلا و نجف می پردازند.

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰
برچسب ها:
دسته: اجتماعی
زمان انتشار: شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ | ۱۴:۱۸