کدر بودن آب در کرمانشاه به دلیل پس لرزه ها است

رییس سازمان مدیریت بحران گفت:برخی جاها به علت پس لرزه ها آب کدر است، که مشغول تامین آب آشامیدنی توسط بطری و تانکر هستیم.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا، اسماعیل نجار با اشاره به اینکه آمار مجروحان و جان‌باختگان قابل توجه است، گفت: آمار مجروحان و جان‌باختگان زیاد است در نتیجه تخلیه آنها کار عظیمی بود اما بخش عمده آن‌ به اتمام رسیده و لکه‌گیری ادامه دارد.

او افزود: بحث اسکان آسیب ‌دیدگان شروع شده و روند امدادرسانی امروز با توجه به امکانات سرعت یافت.

نجار به جلسه امروز ستاد بحران با حضور رییس‌جمهور اشاره کرده و با تاکید بر اینکه جلسات ادامه دارد، تصریح کرد: برق و آب عمده شهرها ترمیم شده و تلاش‌های گسترده‌ای در این راستا صورت گرفته البته برخی جاها به علت پس لرزه‌ها  آب کدر است که مشغول تامین آب آشامیدنی توسط بطری و تانکر هستیم.

او ادامه داد: گاز ۱۵ درصد از شهروندان سرپل‌ذهاب ترمیم شده و اقدامات لازم برای ترمیم آب و گاز با وجود امکاناتی که از دیگر استان‌ها رسیده با درایت و طمانینه ادامه دارد.

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰
برچسب ها:
دسته: حوادث
زمان انتشار: سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ | ۲۳:۳۸