یک نفر در نزاع خانوادگی در دماوند کشته شد

فرمانده ویژه انتظامی شرق استان تهران گفت: شب گذشته در یکی از محلات شهرستان دماوند بر اثر نزاع خانوادگی یک نفر به قتل رسید که مجرم دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.
آفتاب نیوز :
سردار عبدالرضا ناظری عصر امروز در جمع خبرنگاران در مورد نزاع خانوادگی شب گذشته در یکی از محلات شهرستان دماوند اظهار داشت: ساعت 22 شب گذشته از طریق مرکز فوریت های پلیسی110 مطلع شدیم که یک نزاع خانوادگی در یکی از محلات شهرستان دماوند رخ داده است.
وی ادامه داد: بلافاصله همکاران ما در محل حادثه حضور پیدا کرده و مطلع شدند که یکی از اصحاب نزاع مجروح شده است که فرد مجروح در مسیر اعزام به بیمارستان فوت کرد.
فرمانده ویژه انتظامی شرق استان تهران با بیان اینکه بلافاصله فرد ضارب که با چاقو اقدام به ضرب و جرح کرده بود شناسایی و کمتر از 24 ساعت فرد دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد عنوان کرد: هفت نفر از طرفین نزاع در شب گذشته دستگیر شدند و در حال حاضر تحت بازجویی قرار دارند.
ناظری گفت: نزاع صورت گرفته به دنبال یک مشاجره لفظی میان دو خانواده بوده که هیچ پیشینه ای نداشتند.
به گزارش تسنیم، وی با بیان اینکه چاقو یک آلت قتاله است تصریح کرد: به همه عزیزان به ویژه جوانان گفته می شود که چاقو یک آلت قتاله است و برای نزاع نباید مورد استفاده قرار بگیرد، فردی که مرتکب جرم شود به ویژه جرایم خشن چاقوکشی و قتل پلیس با قدرت با وی برخورد می شود.

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید و یا بر روی دکمه‌ی "گزارش خطا" که در زیر همین متن قرار دارد کلیک کنید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰
دسته: حوادث
زمان انتشار: دوشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۶ | ۲۲:۳۲

در صورت تمایل، نظر خود را ثبت کنید:

تایید نظر شما و یا پاسخ سایر کاربران به نظر شما، به ایمیلتان ارسال خواهد شد.