۵ نشانه که روح عزیز از دست رفته تان همین نزدیکی ها است

جدایی روح از بدن یعنی مرگ. این اتفاق برای همه خواهد افتاد. جسم از بین میرود ولی روح پایدار و همیشگی است.

 از دست دادن کسی که خیلی به او نزدیک بودید دشوار و جان فرسا است. هیچ کس شکی در آن ندارد و نیازی به گفتن آن نیست. همه ی ما کسانی را از دست داده ایم. این واقعیت تلخ زندگی است. با این که آنها از نظر فیزیکی ما را ترک گفته اند، ولی باز هم گاهی ممکن است نزدیک مان باشند…

روح از دست رفته گان همه جا حضور دارد ولی ما احساس نمی کنیم. در اینجا به ۵ نشانه که روح عزیز از دست رفته تان همین نزدیکی ها است، اشاره شده است.

۱. رایحه اش را استشمام می کنید.

هر وقت روح عزیزتان در نزدیکی تان باشد، به چند راه ابراز وجود می کند. یکی از مرسوم ترین راه ها اتساع رایحه است. رایحه ی هر فرد قوی ترین راه ارتباطی او است. این رایحه می تواند بوی تنباکوی پیپ، یا عطر، یا حتی بوی غذای مورد علاقه تان باشد. آن را بشناسید. این پیامی است که مستقیما از سوی عزیز مرحوم تان به شما فرستاده شده است.

۲. به خواب تان می آیند.

این یکی از رایج ترین روش های تعامل روح ها با ما است. ذهن های نیمه آگاه مان دنیای ارواح را بیش تر می پذیرند و باور می کنند، و اغلب به آنها اجازه ی ورود می دهند. خواب هایی که در آن ها روح هست معمولا به طور شگفت انگیزی واقعی هستند و چندان رویایی و خواب گونه نیستند. به معنی این خواب ها خیلی توجه کنید. شاید پیامی از دنیای پس از مرگ باشد.

۳. وسایل تان گم می شود.

هنگامی که پی می برید وسایل تان از محلی که آنها را قرار داده بودید جابه جا شده اند هوش و حواس تان را از دست می دهید. شاید یکی از اقوام یا دوستان فوت شده دارد با شما شوخی می کند. احمقانه به نظر می رسد اما، این واقعیت که فوت کرده اند صرفا به این معنی نیست که دیگر دوست ندارند سربه سرتان بگذارند. به شوخی های شان بخندید.

۴. افکار غیرعادی.

شاید افکاری را تجربه کنید که گویی افکار خودتان نیستند، انگار شخص دیگری موضوع تک گویی ذهنی تان را انتخاب می کند. شاید این نشانه ای باشد که عزیز مرحوم تان هنوز با شما است. اگر احساس می کنید به چیزی عجیب یا غیر عادی فکر کرده اید، زمانی را به آن اختصاص دهید و درباره اش بیندیشید. به ویژه اگر تک گویی یا مونولوگ های ذهنی تان طوری آغاز می شود که انگار خودتان نیستید.

۵. نشانه هایی در مراسم خاک سپاری

براساس نظر جیمز ون پراگ، یک واسطه ی احضار روح مشهور، روح ما در مراسم خاک سپاری مان شرکت می کند. روح ها در محیط پرسه می زنند و سعی می کنند به کسانی که دوست شان دارند آرامش بدهند و نشانه هایی بدهند که همه چیز خوب است. اما چون اغلب آدم ها به شدت اسیر اندوه هستند، این نشانه ها دیده نمی شوند. هنگام شرکت در مراسم خاک سپاری نشانه هایی را که روح ها می فرستند دریافت کنید.

 ترجمه: مینا بنادکوکی

منبع:هایر پرسپکتیو

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۱
  • ۰
برچسب ها:
دسته: اجتماعی
زمان انتشار: شنبه ۸ آبان ۱۳۹۵ | ۱۶:۳۴