فوتبالیست های نوجوان شگفتی ساز رها نمی شوند

نایب رئیس فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون برای این تیم و حضور بازیکنان و این کادر در رده سنی جوانان برنامه دارد و بنده اطمینان خاطر می دهم ما برای بازیکنان و روند پیشرفت آنها برنامه داریم.

رویداد۲۴-نایب رئیس فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون برای این تیم و حضور بازیکنان و این کادر در رده سنی جوانان برنامه دارد و بنده اطمینان خاطر می دهم ما برای بازیکنان و روند پیشرفت آنها برنامه داریم. علی کفاشیان نایب رئیس فدراسیون فوتبال درباره عملکرد تیم نوجوانان در جام جهانی اظهار کرد: ابتدا اجازه بدهید بنده صعود و درخشش ملی پوشان کشورمان را در مسابقات جام جهانی به همه فوتبالدوستان تبریک بگویم، این تیم برای نخستین بار به این مرحله صعود کرد و کار بزرگی را انجام داد، البته این نتیجه دستاورد یک کار موفق تیمی بود که فدراسیون در همین راستا از سال گذشته با تمام توان از این تیم و برنامه های آن حمایت کرد.

وی در پاسخ به این سوال که تاکید بسیاری از پیشکسوتان رها نشدن تیم به حال خودش است، گفت: قطعا فدراسیون برای این تیم و حضور بازیکنان و این کادر در رده سنی جوانان برنامه دارد و بنده اطمینان خاطر می دهم ما برای این بازیکنان و روند پیشرفت آنها برنامه داریم، فدراسیون چند سال است که این برنامه ها را پیگیری می کند و شما در تیم های ملی بازیکنانی را می بینید که روند کاری خود را از تیم های پایه در رده سنی ملی آغاز کرده اند.

نایب رئیس کنفدراسیون آسیا پیرامون سفرش به افغانستان و احتمال تعلیق فدراسیون فوتبال این کشور گفت: فوتبال افغانستان مشکلاتی داشت و بر همین اساس طبق ماموریتی که از سوی فیفا به بنده ابلاغ شد، به این کشور سفر کردم  و در دیدار و گفتگو با مسئولان فوتبال این کشور به بررسی این مشکلات و راه های رفع آن پرداختیم و طبق مذاکراتی که با مسئولان فوتبال این کشور داشتم، گزارشی را به فدراسیون جهانی فوتبال ارائه کردم و فکر نمی کنم خطر تعلیق فوتبال این کشور را تهدید کند.

کفاشیان درباره بررسی جلوگیری از ورود دوربین ها به استادیوم ها در جلسه هیات رئیسه فدراسیون گفت: به دنبال حق پخش تلویزیونی در فوتبال هستیم و این موضوع در جلسه پیشنهاد شد و هیات رئیسه آن را برسی کرد، به هر حال فدراسیون در جهت قدرت بخشیدن به باشگاه ها است و شما می بینید، ما برای نخستین بار بلیت فروشی بازی بزرگی مانند دربی را به باشگاه واگذار کردیم و به طور جدی پیگیر این سیاست هستیم.

رئیس سابق فدراسیون درباره موضوع حذف تیم های بدهکار از لیگ قهرمانان توسط afc خاطرنشان کرد: کنفدراسیون فوتبال آسیا با حساسیت در حال بررسی بدهی باشگاه های حاضر در لیگ قهرمانان است و من امیدوارم باشگاه های ما در فرصت در نظر گرفته شده بتوانند مشکلات خود را رفع کنند و فدراسیون فوتبال هم در این رابطه از تمام توان خود استفاده می کند.

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰