قبح شکنی «امیر تتلو» به سبک «احمدی نژاد»/ عادی شدن مصافحه با دختران! +عکس

بیدارها – البته دور از انصاف است که اقدام تتلو در چنین محفلی را با قبح شکنی عجیب احمدی نژاد در یک مراسم بین المللی رودرروی

دوربین های شبکه های مختلف خبری دنیا یکسان بدانیم.

امیر تتلو خواننده کشورمان که سابقه تهیه کلیپی با همکاری ارتش جمهوری اسلامی را هم دارد، در یک محفل عمومی چند دختر را جلوی چشمان حاضران، در آغوش گرفت!

به گزارش گروه فرهنگی صراط، قبح شکنی عجیب امیر تتلو در نگاه اول، یادآور ماجرای نحوه تسلی دادن محمود احمدی نژاد به مادر هوگو چاوز در مراسم یادبود رییس جمهور فقید ونزوئلاست. در مراسم مورد اشاره، محمود احمدی نژاد که تنها مقام یک کشور مسلمان شرکت کننده بود، در یک قبح شکنی بی سابقه، با مادر چاوز مصافحه کرد.

به دنبال این اقدام، انتقادات از رییس جمهور سابق بالا گرفت تا آنکه محمدرضا میرتاج الدینی، معاون احمدی نژاد که در سفر ونزوئلا همراه او بود، با فرافکنی، ماجرا را این گونه روایت کرد: “تمامی روسای جمهور به مادر چاوز تسلیت گفتند، اما مادر پیر چاوز وقتی احمدی نژاد را دید بسیار متاثر شد و بارها گفت: پسرم شما را خیلی دوست داشت و چند بار تاکید کرد شما همانند پسرم هستید. ” “احمدی نژاد به مادر چاوز تسلیت گفت اما عکس منتشر شده در سایت ها، مصافحه و معانقه (اینکه مادر چاوز سر خود را بر دوش احمدی نژاد گذاشته باشد) را تکذیب می کنم.” “از آنجایی که بنده و دکتر صالحی شاهد ماجرا بودیم، هنگامیکه مادر چاوز احمدی نژاد را دید به گریه افتاد و رئیس جمهور طبق معمول دست های خود را در مقابل هم فشرد و به عرض تسلیت به مادر چاوز پرداخت، اما به دلیل اینکه حال مادر چاوز دگرگون شده بود، با ابراز تأثر شدید ناگهان دستان خود را بر دست رئیس جمهور گذاشت اما احمدی نژاد دست هایش را می کشید، در عین حال بنده عکس های شیطنت آمیز منتشر شده در سایت ها را تکذیب می کنم. البته بنده احتمال شیطنت رسانه ها را می دادم.”

قبح شکنی

تصاویر منتشر شده از احمدی نژاد البته تکذیبیه میرتاج الدینی را تایید نمی کرد. اکنون سه سال و اندی پس از آن ماجرا، فیلمی از خواننده مشهور کشورمان در شبکه های مجازی دست به دست می شود که یادآور همان اتفاق است؛ فیلم مذکور نشان می دهد که امیر تتلو، در ابتدا با درخواست عجیب یک دختر برای در آغوش گرفتن او مواجه می شود. تتلو که چشمانش از تعجب گرد شده بود پیش از آنکه حتی صاحب صدا را ببینید ناگهان خود را در آغوش وی یافت!

با این وجود، این قبح شکنی همه گیر می شود و چند دختر دیگر نیز همین درخواست را از امیر تتلو مطرح می کنند و البته خواننده مشهور نیز از آنها استقبال می کند!

قبح شکنی

قبح شکنی

اکنون سوالی که مطرح می شود این است که دلیل همکاری نهادهایی مانند ارتش – ولو به بهانه ساخت نماهنگ های حماسی درباره انرژی هسته ای و اقتدار نظامی کشور – با چنین خواننده ای که از انجام اعمال قبح شکنانه  ابایی ندارد چیست؟

البته دور از انصاف است که اقدام تتلو در چنین محفلی را که با کمک دوربین های موبایلی و شبکه های اجتماعی منتشر شده نمی توان با قبح شکنی عجیب رییس جمهور وقت کشور در یک مراسم بین المللی رودرروی دوربین های شبکه های مختلف خبری دنیا یکسان بدانیم؛ زمانی که امیر تتلو خود یک خواننده زیرزمینی به شمار می رفت.

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰