کی روش: شکست مقابل اسپانیا یک پیروزی بزرگ بود

رکنا: سرمربی تیم ملی در پی درخششی که نوجوانان ایرانی در جام جهانی زیر 17 سال هند داشتند پیام تبریکی منتشر کرد.

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران که این روزها خارج از کشور در مرخصی به سر می برد در جدیدترین پیام فیس بوکی خود به نتایج درخشان نوجوانان ایرانی حاضر در جام جهانی 2017 هند اشاره و به اعضای این تیم تبریک گفت.
در پیام سرمربی پرتغالی آمده است:« اکنون زمان آن است که تیم ملی زیر هفده سال را به خاطر نمایش فوق العاده شان مورد ستایش قرار دهیم. تبریک به تمام بازیکنان و اعضای کادرفنی. بازیکنان جوان ایرانی کیفیت و آینده بی نظیرخودشان را نشان دادند و سرمربی این تیم عباس چمنیان با کار بی نظیر خود باعث این اتفاق و پیشرفت شان شد. با درنظر گرفتن تمام سختی ها، منابع و شرایط متفاوت شکست در برابر تیمی مثل اسپانیا در مرحله یک چهارم نهایی برای تیم ایران پیروزی محسوب می شود و باعث افتخار هواداران و کسب پرستیژ بین المللی برای فوتبال ایران است... تبریک دوباره به تمام بازیکنان و اعضای کادرفنی».
نوجوانان ایران عصر دیروز در بازی مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی زیر 17 سال هند با نتیجه 3-1 به اسپانیا قهرمان جام ملت های نوجوانان اروپا باخت و از این تورنمنت با شایستگی کنار رفت. تیمی که برای اولین بار توانست با رسیدن به جمع هشت تیم برتر جهان در جام جهانی شایسته ترین نماینده قاره کهن در این تورنمنت لقب بگیرد.

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰
دسته: ورزشی
زمان انتشار: دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ | ۱۳:۲۰
خبرگزاری رکنا

در وبسایت رکنا، تازه‌ترین خبرها، گزارش‌ها، عکس‌ها و ویدئوها در پنج بخش پرونده، چهره‌ها، حوادث، پلیس و قضا، و رک مک تقدیم شما می‌شود. این پایگاه خبری در زمینه‌ی اجتماعی و فرهنگی به زبان فارسی به شماره‌ی ثبت 77046 در معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است.