بیانیه ترامپ در واکنش به آزادسازی رقه

img

ترامپ  با صدور بیانیه ای ضمن حمایت از آزادسازی رقه، این پیروزی را به معنای ورود به مرحله ای جدید در سوریه و نزدیک بودن شکست خلافت تروریستها در سوریه دانست.

به گزارش مهر به نقل از  هیل، رئیس جمهوری آمریکا با تاکید بر اینکه پایان کار تروریست ها و خلافت (داعش) به زودی حاصل خواهد شد با صدور بیانیه ای اعلام کرد: به زودی وارد مرحله ای جدید می شویم که ما آن (فاز) از نیروهای امنیتی محلی حمایت کرده و خشونت را در تمام سوریه کاهش می دهیم و شرایط را برای ایجاد صلحی پایدار فراهم می کنیم تا تروریستها از این پس امکان تهدید امنیت جمعی ما را نداشته باشند.

رئیس جمهوری آمریکا در ادامه این بیانیه می گوید: واشنگتن از مذاکرات دیپلماتیک که منجر به پایان یافتن خشونت شده و امکان بازگشت پناهجویان به خانه های خود را مهیا کرده و همچنین به انتقال سیاسی بر اساس خواسته مردم احترام می گذارد حمایت می کند.

انتهای پیام

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید و یا بر روی دکمه‌ی "گزارش خطا" که در زیر همین متن قرار دارد کلیک کنید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰

در صورت تمایل، نظر خود را ثبت کنید:

تایید نظر شما و یا پاسخ سایر کاربران به نظر شما، به ایمیلتان ارسال خواهد شد.