انتشار سفری جذاب به جهان فلسفه با چاشنی طنز

ب

کتاب «هر بار که معنی زندگی را فهیدم، عوضش کردند» نوشته دانیل مارتین کلاین ترجمه حسین یعقوبی توسط نشر چشمه راهی بازار نشر شد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایسکانیوز، نشر چشمه کتابی فلسفی با عنوان «هر بار که معنی زندگی را فهمیدم، عوضش کردند» به قلم دانیل مارتین کلاین با ترجمه حسین یعقوبی روانه بازار نشر کرد.

دانیل کلاین، نویسنده کتاب‌های پرفروشی چون سفر با اپیکور و افلاطون و پلاتی‌پوس در ایام جوانی و زمانی که در دانشگاه هاروارد فلسفه می‌خواند، به امید این‌که از طریق آرای فلاسفه به بهترین شیوه زیستن و زندگی پی ببرد. جملات قصار فلاسفه محبوبش را در دفترچه‌ای می‌نوشت. نیم‌قرن بعد کلاین در فصل‌هایی موجز و خواندنی جملات این دفترچه را بازنویسی کرد و تاثیر این اندیشه‌ها را بر زندگی شخصی و جامعه پیرامونش تحلیل کرد.

در این کتاب از ارسطو و بیکن و نیچه گرفته تا سارتر و کامو و ویتگنشتاین، در یک گشت فلسفی ـ تفریحی،‌ به مسائل فلسفی درون و بیرون زندگی می پردازد.

این کتاب فلسفی به قلم دانیل مارتین کلاین با ترجمه حسین یعقوبی در 162 صفحه با قیمت 150 هزار ریال توسط نشر چشمه منتشر شد.

502

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰
برچسب ها:
زمان انتشار: چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ | ۰۵:۵۰