دشمنان سعی دارند اسلام را در آشوب نگه دارند

دبیر مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: دشمنان اسلامی سعی دارند با استفاده از امکاناتشان جهان اسلام را در وضعیت ضعف آشوب و فتنه و تجزیه نگه دارند و سیمایی تیره از آن بر اساس الگوی وهابیت نشان دهند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری برنا، اجلاس جهانی محبان اهل بیت و مساله تکفیری ها امروز چهارشنبه با حضور متفکران جهان اسلام و مقامات کشورمان از جمله «علی اکبر ولایتی»  دبیر مجمع جهانی بیداری اسلامی برگزار شد.

ولایتی در این نشست با اشاره به پیروزی بر تکفیری ها و تبریک ایام ربیع و تسلیت حادثه زلزله در ایران و عراق گفت: این اجلاس در یکی از سخت ترین شرایط منطقه ای برگزار می شود. اهل بیت یکی از دو حبل متین پیامبر نزد مسلمانان هستند.

وی افزود: اهل بیت پیشگامان مبارزه با افراط و جهل هستند. نزدیک 7 سال از بیداری اسلامی است که ضد استکباری ضد صهیونیستی و ضد استکباری است که در برخی کشورها بساط ظلم و استبداد را برچید.

ولایتی گفت: برخی جریانهای سیاسی از روی غفلت با دلخوشی اسیر وسوسه غرب شده و می خواستند جریان بیداری اسلامی را منحرف کنند.

وی افزود: فرقه گرایی و تکفیر مسلمانان در این ایام شرایط دشواری را ‌پیش روی مسلمانان قرار داد. دشمنان اسلامی سعی دارند با استفاده از امکاناتشان جهان اسلام را در وضعیت ضعف آشوب و فتنه و تجزیه نگه دارند و سیمایی تیره از ان بر اساس الگوی وهابیت نشان دهند.

وی در پایان گفت: دوران حساس انتقالی کنونی غرب اسیا با موفقیت های کم‌نظیری همراه شده که هیمنه شکست ناپذیری اسرائیل را فروریخته است. سوریه و عراق در یکسال اخیر با پشتیبانی مقاومت به پیروزی های بزرگی دست یافته اند. داعش در روزهای اخیر از هم پاشید. ملت مظلوم یمن زیر بمباران های وحشیانه سعودی جان می‌سپارند و بحرین نزدیک به اوضاع پر خطر و پیچیده شده اما آینده روشن است.

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰
دسته: سیاسی
زمان انتشار: چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ | ۱۲:۴۸

در صورت تمایل، نظر خود را ثبت کنید: