وضعیت عادی فرودگاه ها با وجود پیش بینی طوفان

 فرودگاه های اصلی ایران با وجود پیش بینی بر هم خوردن اوضاع جوی در ساعات پایانی امروز شرایط عادی برای ادامه پروازها خواهند داشت.
 
به گزارش پایگاه خبری تیک (Tik.ir) ؛ طبق اعلام روابط عمومی فرودگاه امام خمینی (ره)، در حال حاضر شرایط این فرودگاه عادی است و تمام پروازها بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته در طول ساعات آینده انجام خواهد شد.

وضعیت فرودگاه مهرآباد تهران نیز شرایطی عادی را نشان می دهد و جز چند مورد تاخیر از قبل پیش بینی شده هیچ خبری از بر هم خوردن شرایط پروازی وجود ندارد.

اطلاعات فرودگاه مشهد نیز نشان می دهد با وجود صحبت هایی مبنی بر احتمال توقف برنامه های پروازی در بعضی از سایت ها، این فرودگاه به شکل عادی ادامه پیدا خواهد کرد.

وضعیت فرودگاه تبریز، شیراز و اصفهان نیز مانند دیگر فرودگاه های ایران است و به نظر می رسد در این زمینه مشکلی برای تداوم پروازها وجود نخواهد داشت.

سازمان هواشناسی پیش بینی کرده عصر امروز با توجه به وزش باد شدید در تهران و برخی از مناطق شاید نیاز به پیشگیری از برخی حوادث وجود داشته باشد اما به نظر می رسد در این زمینه پروازهای مسافرتی امروز مشکلی پیش رو نخواهند داشت.
*ایسنا

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰