تبریک ۲۰۸ نماینده مجلس به رهبر معظم انقلاب

206 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با امضای بیانیه ای پیروزی غرور آفرین فرزندان اسلام و جبهه نور در مقابل ظلمت را به رهبر معظم انقلاب تبریک گفتند.

به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، در این بیانیه که توسط «محمد حسین فرهنگی» عضو هیات رییسه مجلس قرائت شد به محضر حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب نگاشته شده، آمده است: پیروزی غرور آفرین فرزندان اسلام و جبهه نور در مقابل ظلمت بر حضرتعالی، رزمندگان و حماسه سازان جبهه اسلام ناب محمدی، خانواده های معزز شهدای مدافع حرم، مردم انقلابی، حق طلب و مجاهد ایران اسلامی، عراق، سوریه و لبنان و همه حامیان خط و جبهه مقاومت و عموم مردم مسلمان و ملت جهان تبریک و تهنیت باد.

در ادامه این بیانیه تاکید کردند: بی ‌شک این پیروزی، صرفا غلبه بر جنایتکاران، از خدا بیخبران، منحرفین و خون آشامان داعشی، تکفیری و تروریستی نبود بلکه غلبه جبهه حق‌ طلبی و مقاومت در مقابل جبهه استکبار جهانی، نظام سلطه و همه حامیان و دست نشاندگان بین ‌المللی و منطقه‌ای آنان بود.

نمایندگان مجلس در این بیانیه یادآور شدند: مستکبرین و سلطه طلبان و استثمارگرانی که منافع نامشروع خویش را در ایجاد درگیری و بی‌ ثباتی هدایت شده در جهان و به ویژه در کشورهای اسلامی و منطقه‌ ای می‌ دانند و با شکست در جبهه جنگ تمدن ‌ها و لشگرکشی ‌های گسترده مانند جنگ تحمیلی هشت ساله ایران، راه اندازی جنگ‌ های ویرانگر افغانستان، عراق، لبنان و یمن، راهبرد شیطانی جنگ درون تمدنی و جنگ نیابتی را با به ‌کارگیری منحرفین و نیروهای پرورش یافته مکتب اسلام آمریکایی و مکتب جعلی و ارتدادی وهابیت، سلفیت راه اندازی کردند و محور صهیونیستی و سعودی را در سازماندهی، هدایت و حمایت و پشتیبانی گسترده آشکار و نهان آن ها مکلف و فعال کردند، امروز طعم تلخ شکست فضاحت بار را چشیده و لعنت و نفرین خدا و رسول و مومنین را به جان خریدند.

در ادامه این بیانیه همچنین آمده است: جا دارد در این بیانیه مراتب تشکر صمیمانه خود را از حماسه‌ سازان، مدافعان و رزمندگان عراقی، سوری، ایرانی، لبنانی، پاکستانی، افعانستانی و همه دلدادگان و تربیت یافتگان مکتب اسلام ناب محمدی (ص) و درس آموختگان مکتب اهل بیت و شهادت از اقصی نقاط جهان که در این جنگ نابرابر در مقابل همه ناظم سلطه، نه تنها رویای ولیده‌ های شیطانی آمریکا، سعودی و صهیونیسم بین ‌الملل را مبنی بر حاکمیت بر بلاد اسلامی بی ‌تعدیل و بر باد دادند بلکه آنان را منهدم و نابود کردند، به ویژه سردار رشید اسلام و دفاع مقدس و سرباز مخلص و شجاع جنابعالی، حاج قاسم سلیمانی اعلام کنیم.

نمایندگان در این بیانیه تاکید کردند: امروز بر کسی پوشیده نیست که اگر این مجاهدت ها و ایثارگری ها و شهادت ها و رشادت ها نبود باید ملت ما در اعماق شهرهای مختلف میهن عزیز اسلامی و ام القرای جهان اسلام با متجاوزان و مزدوران نظام سلطه و تروریست های تکفیری و داعشی می جنگید.

در ادامه این بیانیه نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک این پیروزی بزرگ یک بار دیگر بر حفظ هوشیاری، وحدت و آمادگی مقابله با هرگونه تجاوز و اقدامات مشابه و تبعیت محض از آن امام و رهبر فرزانه تاکید کردند.

نمایندگان مجلس در بخش پایانی این بیانیه به آمریکا و رژیم صهیونیستی و رژیم وهابی هشدار دادند دست از ادامه جنایت در منطقه اسلامی و عربی به ویژه علیه مردم مظلوم یمن و مردم عزیز لبنان بردارند، رژیم سعودی باید بداند همانگونه که جنایت آن ها و مزدوران آن ها در سوریه و عراق نتیجه ای جز ننگ و شکست مفتضحانه دربر نداشت به زودی جنایت آن ها بر علیه ملت مظلوم یمن دامن آن ها را خواهد گرفت و باید منتظر دست انتقام الهی که به حمایت از ملت یمن بلند خواهد شد باشند.

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰

در صورت تمایل، نظر خود را ثبت کنید: